Jump to content

furionpl

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by furionpl

  1. Cześć, muszę kupić do sklepu serwer, będzie on głównie na potrzeby programów ksiegowych + aplikacja, która będzie synchronizowała stany magazynowe między programem księgowym a sklepem internetowym. Zupełnie się na serwerach nie znam, jedyne co mi ktoś doradził to pakować się w 2x SSD 240 GB od samsunga (RAID1) + 500GB HDD na backup. Myślałem o czymś takim: https://allegro.pl/o...-pro-8678217942 Do tego tylko byle jaka karta graficzna do obrazu. Będzie okej czy brać coś młodszego, czy potrzebuje tak naprawdę zupełnie co innego?
  2. Cześć forumowicze, Mam okazje bez kosztów wymienić Asus strix 1070ti na 2070 RDX Asus turbo, tylko mam dylemat czy warto. Chłodzenie jest znacznie gorsze, przeraża mnie to, że może być głośniej, poza tym to chłodzenie kojarzy mi się z tym co bylo na fermi, za czasów GTX 460. (suszara) Co o tym myślicie? Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.