Jump to content

Tetejcho

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Tetejcho

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Głównie do gier i pracy - prezentacje, dokumenty itp.
 2. Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu nowego komputera? Cena to 6400 (maksymalnie 6500). Początkowo chciałem wydać ok. 4 000, ale stwierdziłem, że chyba lepiej dać więcej i cieszyć się nim na długie lata. Myślałem nad używką, ale wolę nie ryzykować, że coś padnie po pół roku (tym bardziej, że się nie znam). Niektóre sklepy oferują składanie wybranych elementów w całość, zatem zawsze można odpuścić dekoracje w środku i okienka na rzecz czegoś lepszego (chyba).
 3. Reklamy nie robię po prostu się pytam, bo zależy mi na czymś dobrym, a zarazem nie przepłacać bez sensu. /Wcześniejszy komentarz edytowany, bo nie można usuwać/
 4. Można prosić o link do 9?
 5. 500 GB drożej o 5 zł od 1 000 GB?
 6. /link do sklepu xxx więc usuwam, aby nie było, że reklama/
 7. Obecnie posiadam Monitor LG 22M35. Jak już to drugi, ale to już sobie muszę dozbierać. Na komputer planuję wydać 4500 (bez dodatków, czyli właśnie monitory, myszy, głośniki itp.).
 8. Mój obecny komputer ledwo daje sobie radę. Stabilne 60 fps - pomarzyć zawsze można ;) Poszukuje czegoś nowego, a może używanego? Nowy - fabrycznie zapakowany ... i tyle? 5000 PLN Używany - trochę zarysowany i zakurzony ... i tyle? 2500 PLN Nie znam się kompletnie na tym temacie. Pewne, jest 4500 PLN na nowy/używany komputer. Poleci ktoś gotowce, lub jakieś elementy - składanie nie wydaję się trudne. ... lub uzbierać do 5000 PLN i wtedy kupić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.