Jump to content

MichalPiaskowski

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MichalPiaskowski

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znalazłbyś chwilę by wrzucić jaki zasilacz byś polecił?
 2. B@anita i tesel - myślę, że wasza dyskusja jest ciekawa ale niewiele mogę z niej wynieść :) Czy ktoś z zaangażowanych w topic może dać mi zielone światło na złożenie zamówienia (już bez kombinowania ze zmianami podzespołów)?
 3. Będę wdzięczny za odpowiedź na powyższe pytanie. Będę wtedy mógł z czystym sercem zamknąć ten topic :) Dzięki :)
 4. Nie chcę szukać oszczędności na procku. Nie zamierzam grać w 4k ani nawet w rozdziałkach powyżej 1920x1080. Bardziej zależy mi na dużej płynności rozgrywki niż na ulrta max w każdym ustawieniu graficznym. Co do dysków SSD i HDD. Widzę, że proponujecie jakieś zmiany. Co jest nie tak z dyskiem z konfiguracji? Czy jest to zbyt budżetowy egzemplarz? Podział na dysk 500GB SSD i 1TB HDD wychodzi bardzo podobnie cenowo do 1TB SSD(może taka konfiguracja lub taka konfiguracja). Czy jest to lepsza opcja? I ostatnie pytanie czy konfiguracja jest kompletna? Jak złoże to zamówienie to poskładają mi z tego kompletnego pc?
 5. Witam, zwracam się do was z prośbą o ocenę, czy załączona przeze mnie konfiguracja z morele.net jest kompletna. Nie jestem znawcą tematu podzespołów komputerowych, nie zamierzam składać komputera sam - niech zrobią to osoby, które się na tym znają (lub niech będą to osoby, których kompetencji mogę wymagać w ramach gwarancji ;p). Po zapoznaniu się z artykułem na purepc odnośnie zestawów PC postanowiłem na jego podstawie zbudować zestaw PC dla siebie (a właściwie skopiować wszystko i dodać pozostałe niezbędne komponenty). Wyszedł mi taki oto zestaw ze sklepu morele.net: ZESTAW Zależy mi na tym by dostarczono mi PC, które będzie od razu działał po tym jak podłączę go do zasilania i wszystkich urządzeń peryferyjnych. Moje pytania Czy podany powyżej zestaw PC jest kompletny (czy nie pominąłem jakiegoś istotnego komponentu)? Czy coś byście zmienili, dodali? Czy wybrana przeze mnie obudowa jest kompatybilna z płytą główną i kartą graficzną? PS Pytania mogą się wam wydać trywialne, ale proszę zrozumcie - wydaję na ten komputer niemałe pieniądze i nie chcę czegoś sknocić. Dzięki za wyrozumiałość i pomoc :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.