Jump to content

Terael

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Terael

 • Rank
  Newbie
 1. @Phill76Koszyk jest zrobiony w morele, ponieważ tak jest najprościej a kupować będę w paru miejscach własnie z powodu różnicy cen. Też myślę, że w tej cenie lepiej powietrzem tylko chce te RAM'y RGB i nie wiem czy nie zasłoni ich chłodzenie. @FiredashRam ten wybrałem głownie dlatego, że jest dość tani i ma to RGB. W moim budżecie mogę sobie pozwolić albo na te Aorusy 3200MHz albo coś 3000MHz i tak myślę, że te 3200 chyba wezmę nie ma dużej różnicy miedzy 3600 a 3200.
 2. Ram wolałbym coś bliżej 600 dlatego padło na ten RAM Aorusa, a Corsair z 3200MHz odpada tak samo Trident Z stąd pojawiło się pytanie o OC RAMu. A coś tańszego z SSD pod M.2 znajdzie się czy nie warto kupować tańszych ~250GB np taki sx6000pro? A jak z tym chłodzeniem wodnym coś wartego uwagi do 400zł?
 3. Cześć. Będę kupował komputer i chciałbym RAM RGB i tu jest problem lepiej brać 3000 MHz RGB i go kręcić, czy może ten co jest w zestawie? Drugie pytanie to czy są jakieś tanie(400 zł) i w miarę dobre chłodzenia wodne? Grafikę mam w obecnym PC dlatego nie ma jej w zestawie. To co aktualnie wybrałem: https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=457482
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.