Jump to content

franticraws

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About franticraws

 • Rank
  Newbie
 1. Składam PC dla koleżanki i chciałbym się doradzić. Zastosowanie komputera : Lightroom i Photoshop Maksymalna kwota : 4000 PLN Kiedy zamierzam kupić komputer? : kwiecień Których części potrzebuję : cała buda Czy będę podkręcać sprzęt? : nie Rozdzielczość mojego monitora i model : FULL HD, 60Hz Specjalne wymagania : brak Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak Własna propozycja zestawu : https://www.x-kom.pl/lista/ibs3e5dfu Dyski, które wybrałem SU800 pod system i podstawowy soft, SX8200 pod rawy i Toshiba pod eksportowane pliki. Proszę o opinie i ewentualne sugestie zmian w zestawie. Z góry dzięki za pomoc!
 2. Zastanawiam się czy jest sens dopłacać do RTX'a kiedy za 1100zł z hakiem mam RX590 skoro używam monitora w FULL HD. Tym bardziej, że dobry i cichy RTX to już kwoty 1700zł w góre. Co sądzicie?
 3. Zastosowanie komputera : uniwersalny z dużą dozą gier i obróbki foto (Lightroom) Maksymalna kwota : 4000 (absolutny max, wolałbym się zamknąć w granicy 3.5k) Kiedy zamierzam kupić komputer? : marzec Których części potrzebuję : cała buda Czy będę podkręcać sprzęt? : tak Rozdzielczość mojego monitora i model : FULL HD, 60Hz Specjalne wymagania : Preferuje platformę AMD Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak Własna propozycja zestawu : https://www.komputronik.pl/zbuduj-pc/GwdJ9vYpVB Inne : Nie interesuje mnie kwestia poboru prądu, w skali roku 100W różnicy to ledwo kilkadziesiąt złotych, obudowa prawdopodobnie będzie Meshify C ale w Komputroniku akurat jej nie ma Proszę o opinie i ewentualne sugestie zmian w zestawie. Z góry dzięki za pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.