Skocz do zawartości

Serbernus

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Serbernus

 1. Witam, korzystam z wymienionych urządzeń, lecz mam z nimi mały problem. Po pierwsze, mam problem z dostaniem się do panelu modemu, otóż, kiedy modem/router (Nie wiem czym się to różni, jestem w tym kompletnie nieobeznany.) jest podłączony do internetu, nie mogę połączyć się z IP domyślnym (192.168.1.1), które i tak kiedyś zmieniłem, nie wiem jak, ale zmieniłem (192.168.1.254), kiedy wpisuję w przeglądarce, strona się zwyczajnie nie otwiera, jakby dostęp do internetu ją blokował. Dobra, ale to nie jest jakiś problem, odpinam wtyczkę od internetu i wszystko działa (Lecz jeżeli ktoś wie jak to zmienić, także byłoby miło.). Jest inny problem, zdecydowanie bardziej utrudniający życie, za cholerę nie mogę zalogować się do tego panelu, kiedy już jakimś cudem dostanę się do niego, uda się połączyć używając domyślnego IP, żadna nazwa, oraz hasło nie działa. Ten problem pojawił się dopiero niedawno, wcześniej mogłem swobodnie logować się domyślnymi danymi (Admin, 1234). Nagle jakby dane logowania się zmieniły, nie wiem nawet jakim cudem mogło to się stać, dodam tylko, że nawet jakiś tam magiczny sposób 30, 30, 30, nie restartuje tych danych. A to wszystko sprawia, że nie mogę rozwiązać kolejnego problemu! Otóż, mam jeden modem podłączony bezpośrednio do DSL w trybie routing, okablowanie przeprowadzone do drugiego, który ustawiłem na bridge, to pozwalało mi na to aby w domu działały dwie sieci WiFi, niestety urządzenia jakby magicznie się zrestartowały i wskoczyły na ustawienia domyślne, po przerwie w dostępie do prądu. Po tym zajściu właśnie nie mogę się zalogować do nich, nie mogę zmienić drugiego modemu w tryb Bridge i nie działa w nim WiFi. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat, proszę o pomoc! ^.^
 2. Serbernus

  2x Zyxel P-2601HN-F1 (Problem Sieci).

  A co myślisz o tym? Ten TP-Link musiałbym zamawiać, a to mam na miejscu za jakieś 100zł bo promocja. https://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-routers/WNR2000.aspx
 3. Serbernus

  2x Zyxel P-2601HN-F1 (Problem Sieci).

  Z chęcią pobiorę teamviewer i zobaczymy, co do kontaktu telefonicznego, lepiej jak ja do Ciebie zadzwonię, mieszkam zagranicą i nie chcę Cię naciągać na koszta, a na Polskiej karcie sim mam jeszcze jakieś środki. Edit : Szczerze wątpię, że cokolwiek zdziałasz, ale przynajmniej sam zobaczysz jaka jest sytuacja. Edit2 : Ah tak, wziąłem pod uwagę blokadę pop-up itp, dlatego też sprawdzałem na różnych przeglądarkach. Ten TP-Link Archer jest wypasiony, mi wystarczy coś bardzo prostego i taniego, nie potrzebuję żadnych wysokich szybkości itp.
 4. Serbernus

  2x Zyxel P-2601HN-F1 (Problem Sieci).

  Javę mam zainstalowaną w systemie, wersję 32bit i 64bit, obie najnowsze wersje. Problemem są dane logowania, do żadnego nie mogę się dostać i tyle, dostałem odpowiedź od supportu Zyxel, twierdzą, że login i hasło to admin 1234, jeżeli nie, kazali odezwać się do dostawcy internetowego, oni także twierdzą, że nie zmieniają ustawień domyślnych urządzeń, login oraz hasło powinny być admin 1234. Cokolwiek się stało, nie mogę zalogować się do żadnego urządzeń (Żadnego...), choć mogłem to zrobić jakiś czas temu korzystając z tych danych logowania. Czy jest jakiś program, który pozwoli mi jakoś "włamać" się do tych modemów? Jestem skory poświęcić kilka dni, aby ten program rozszyfrował te dane, o ile w ogóle te dane istnieją. Przeglądałem też pudełka po urządzeniach, jak i papiery dostawcy internetowego, wszędzie widnieje admin 1234. Edit : Próbowałem zostawić pola puste, ale to też bez skutku, pojawia się tylko biała strona z tym samym linkiem 192.168.1.254/login.cgi, ale tak działo się i wcześniej. Edit2 : Jeżeli nie ma żadnego programu, który pozwoli mi wydobyć hasła, to proszę o polecenie jakiejś alternatywy, jakiś switch WiFi, czy coś w tym stylu. To już ostateczność, ale jak mus, to mus. Zależy mi tylko na tym, aby urządzenie to pozwalało mi kontrolować komputer smartfonem za pomocą aplikacji Remote Mouse.
 5. Serbernus

  2x Zyxel P-2601HN-F1 (Problem Sieci).

  Problem jest taki, że mam trzy takie modemy, nawet ten, który był odłączony i siedział w zapasie zachowuje się tak samo, testowane na dwóch komputerach i dwóch laptopach, to jest jakaś czarna magia. Edit : Napisałem nawet wczoraj do supportu Zyxel, ale nie dostałem odpowiedzi, cokolwiek zrobię, nic się ni zmienia.
 6. Serbernus

  2x Zyxel P-2601HN-F1 (Problem Sieci).

  Dobrze, napiszę w skrócie. 1. Dostęp do panelu mam jedynie, po odłączeniu urządzenia od internetu (DSL?), jednakże to tylko strona logowania. 2. Wielokrotne próby restartowania wciąż nie pozwalają mi się zalogować do urządzenia korzystając z podstawowych danych (admin, 1234), kiedy wcześniej mogłem to zrobić. 3. WiFi nie działa, gdyż nie mam dostępu do panelu, nie mogę nic ustawić. Tyle.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.