Jump to content

Karchtet

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Karchtet

 • Rank
  Newbie
 1. Cześć! Poszukuję porady czy rzeczony zestaw nadawałby się do użytkowania, mam 4,5k zł na niego. W jego skład ma wchodzić komputer i monitor, posiłkując się polecanymi zestawami wyszedłem z czymś takim. Klik Jakieś opinie lub rady? ( i tak skrzynka ma być jak najprostsza odporna na dzieciaki a płyta główna ma mieć wbudowane Wi-fi) Pozdrawiam Karchtet
 2. Cóż sprzęt sobie już zamówiłem, oczekuję spokojnie na dostarczenie. Za dyskusję i rady dziękuję.
 3. Dopytam ponownie czy zestaw by działał, bo w sumie lista niemal ta sama acz sklep i dysk ssd inny. Klik do moreli Jeżeli wszystko by działało to kupię tam gdzie po promocjach/zniżkach wyjdzie mnie taniej. Co zaś tyczy się grzebania w PC ostatni raz robiłem to jako nastolatek, więc chyba zdecyduję się być wygodny.
 4. @Firedash Z Ciekawości jeszcze dopytam jak Ty się zapatrujesz na usługę montażową w X-komie warto czy lepiej samemu poszperać w sieci i złożyć samemu?
 5. Dzięki za informację, zaczekam do weekendu zobaczę jak to będzie wyglądało, może i wy coś zaproponujecie po czym prawdopodobnie złożę zamówienie.
 6. Trochę się zastanowiłem i poczytałem co napisaliście i stwierdziłem, że jestem w stanie delikatnie przekroczyć pierwotny budżet do około tych 10k. Co do gier głównie grałem do tej pory w starsze tytuły a najnowszą grą poza indykami było GW2. Teraz chętnie wypróbowałbym trochę innych tytułów, głównie singlowych. Nadawałoby się? Jest to praktycznie pierwszy zestaw w taniej budzie, z pierwszym monitorem i mniejszym dyskiem.
 7. No niestety, ale 9500zł to mój maks jaki mogę przeznaczyć na całość, a to już podchodzi pod 10k nowych złotych polskich. Plus dopytam, w X-komie składają również zestawy? Edit: Z resztą właśnie jak skończyłem pisać ten komentarz cena monitora wróciła do regularnej.
 8. Witajcie, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wymiany mojego laptopa na PCta. Przeglądałem regularnie forum i portal, zerkałem na polecane zestawy na marzec, jednak mimo to pewniej się poczuję jeżeli dostanę odrobinę osobistych rad. Chociaż ten zestaw za 7,7k wygląda bardzo sensownie na moje niewprawne oko. Komputer ma służyć wyłącznie graniu w gry i oglądaniu filmów. Nie programuję, szansa bym się zebrał za podkręcanie jest bardzo mała. Typowy fun machine na czas po pracy. Poza PieCykiem potrzebuję jeszcze monitora, oraz karty sieciowej WI-FI . Skłaniałbym się też z zakupem na morele i złożeniem przez ichni zespół. Ah, zapomniałbym, planuję dokonać zakupu najpóźniej do czwartego kwietnia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.