Jump to content

Druid86

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Druid86

 1. Xiaomi Redmi- może nieco droższy około 400 zł, ale jak na tę cenę całkiem dobry telefon. Bateryjka jednak średnia- u mnie nówka trzyma mniej więcej 2 dni.
 2. Xiaomi to jeden z tańszych telefonów, ale naprawa tej usterki też droga być nie powinna, choc biorąc pod uwagę zakup tela za niecałe 500 zł jednak skorzystałbym z naprawy gwarancyjnej- o ile uznają heh.
 3. Hej, potrzebny jest mi program do klonowania dysków- taki bardziej zaawansowany (kopiowanie systemu, programów, działający niezależnie od systemu). Upatrzyłem sobie zakup HD Clone jednak mile widziane będą tańsze alternatywy, pod warunkiem że oprogramowanie będzie posiadało wszystkie funkcje opisane tutaj https://www.vebo.pl/hdclone-portable . Nie liczę oczywiście na rekomendację produktu darmowego, sam bym czegoś takiego nie chciał. Jakość na pierwszym miejscu.
 4. Zwykle własnie tak jest, że za naprawę szybki w tablecie albo w tel. życzą sobie ponad 50% wartości sprzętu. W tym wypadku jw- lepiej kupić "nowy". Albo korzystać póki dotyk działa i odkładać kasę na nowszy
 5. Usuń zdjęcia, ustaw z powrotem. Najprostsze wyjścia są często najlepsze.
 6. Ja bym się rozejrzał wśród HP. Są mało awaryjne. Niektórzy chwalą Lenovo ale mi już 2 lapki tej marki padły po roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.