Jump to content

gesam1243

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gesam1243

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gesam1243

  Gimbal

  Znaczy budżet można naciągnąć jeżeli da to dużą korzyść. Zalezy mi wlasnie zeby w latwy sposob zmieniac te urzadzenia.
 2. gesam1243

  Gimbal

  Witam, planuję w najbliższym czasie zakup gimbala. Używałbym go do nagrywania filmów za pomocą telefonu (Galaxy A5 2017) oraz kamerki sportowej GoPro Hero 3+ Silver. Czy mógłbym prosić o jakieś rekomendacje odnośnie konkretnego modelu? Najlepiej by było, jakby nie trzeba było dodatkowo dokupywać adaptera do kamerki. Moją uwagę zwrócił Feiyu Tech SPG, ponieważ jest kompatybilny z obydwoma rodzajami urządzeń. Zależy mi na jak najlepszej stabilizacji i ilości przydatnych funkcji. Dziękuję za pomoc.
 3. Witam, planuję w najbliższym czasie zakup gimbala. Używałbym go do nagrywania filmów za pomocą telefonu (Galaxy A5 2017) oraz kamerki sportowej GoPro Hero 3+ Silver. Czy mógłbym prosić o jakieś rekomendacje odnośnie konkretnego modelu? Najlepiej by było, jakby nie trzeba było dodatkowo dokupywać adaptera do kamerki. Moją uwagę zwrócił Feiyu Tech SPG, ponieważ jest kompatybilny z obydwoma rodzajami urządzeń. Zależy mi na jak najlepszej stabilizacji i ilości przydatnych funkcji. Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.