Jump to content

olsenqqq

Stały użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About olsenqqq

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karta prosto z pudełka ma mieć moc. 2070 na 1440p i 144hz jest za słaba. Jednak 2080 lepiej się spisze. Poradzi sobie również w 4k na średnich detalach, można pod tv podłączyć. Teraz game pass na pc działa więc ekonomicznie więcej satysfakcji dokładając 1000 zł.
 2. Powiem tak, po zmianie z 1070ti na mnie 2070 wrażenia pozytywnego nie robi. W 1440p nie jest super mocna. Z tego co wczoraj testowałem na raczej wymagających tytułach to poniżej bardzo wysokich detali daje sobie zacnie radę. Dla mnie jednak zagrać w dobrego RPGa to ustawienia ultra i cieszenie się widokami. Dodatkowo stabilne 70 fps a jak będzie w okolicach 80-90 rewelacja. Dlaczego? Przy monitorze 144hz zaczyna być miodnie i płynnie. Samo 60fps trochę za mało.
 3. W XKOMie wymienili kartę na nową sztukę bez żadnych problemów. Szanuję za to. Jednak co do samej karty 2070 mam szereg zastrzeżeń. Przede wszystkim ten ogromny microstuttering. Odpaliłem Wiedźmina Krew i wino, szarpie mocno. Wrzuciłem Assassins Syndicate detale bardzo wysokie a karta łapie zadyszkę i zaczynają się cięcia.Wszystko w 1440p, monitor Aorus AD27QD 144Hz i gsync compatible włączony. Ta 2070 to taki wynalazek. Do 1080p moc a do 1440p jak dla mnie szału nie robi. Dlaczego? Nie mam przyjemności wydając 2500zł za samą kartę która ma problemy z wydajnością na wysokich w 2K.
 4. Ktoś musiał odklejać naklejkę z wentylatora. Świadczy o tym zanieczyszczenie na folii.
 5. Karta ma wygięte śledzie, ślady na radiatorze, rysy na łopatkach wentylatora, finy radiatora miejscami odkształcone. Jutro jadę to oddać, wygląda jakby miała przygody a to nie jest outlet. Tak nie powinno być.
 6. "Świeża" karta kupiona dziś w x kom.
 7. STRIX padł po tygodniu. Odebrałem właśnie 2070 GAMING Z. 2080 spoko ale za droga jak na to co oferuje.
 8. Gaminga oddałem i zakupiłem Strixa OC 2080. Tylko teraz mega akcja z tymi Super od Nvidii. Mam jeszcze czas na zwrot i ewentualnie odczekać aż wejdą nowe a może obecne spadną mocniej na cenach. Jeśli za np dwa miesiące kupię kartę w tej samej kwocie a o 15% szybszą to lepiej poczekać. Ciepło więc czasu na granie mniej.
 9. Kupiona, Msi 2070 Gaming Z :) Dziękuję za pomoc:)
 10. Deja Vu.. normalnie jakby ktoś copy paste zrobił dzisiaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.