EdekZFabrykiKredek
-
Postów
7 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez EdekZFabrykiKredek
-
-
Ja bym poczekal az wyjdzie wiecej plyt B560
-
Czy to oznacza, ze tak? Bo nie bardzo rozumiem czy to dodanie OC pamieci to tylko dla 11 generacji CPU czy dla 10 tez?
-
Czy na nowych chipsetach H510 lub B560 i z procesorem i5 10400f, pamieci beda dzialac w 3200Mhz? Czy taka kombinacja tylko z Z490?
-
On 3/6/2021 at 8:59 AM, TrueFaith said:
do takich celów i7 2600 (ok 200zł) + płyta H61 (ok 100zł) sprawdzą się idealnie, możesz dorzucić do wyższych generacji ale dopłata +50% czy +100% da kilka % wydajności. 4690k będzie szybszy single core ale to 4/4 a nie 4/8, no i jeśli chcesz go podkręcić to będzie droga płyta + lepsze chłodzenie wymagane
To jest wlasnie cos co spelnia moje wymagania :), dzieki kolego
-
8 hours ago, lukasrz said:
Procesor to nie wszystko, trzeba mieć gdzie go zamontować. Procesory pasują do określonych płyt głównych. Pytanie w czym chcesz to zamontować?
Jak bede wiedzial jaki procesor to dobiore odpowiednia plyte
-
Zamierzam zlozyc komputer dla corki z przeznaczeniem glownie do nauki, ale tez troche grania, karta bedzie pokroju 1050Ti, wiec nie chcialbym wydac za duzo. Szukam procesora najlepiej jakiegos z poprzedniej generacji zeby mial jak najlepsza wydajnosc w rozsadnej cenie, tak gdzies max 300zl. Narazie mysle o i5 4690K, ale byc moze jest cos lepszego?

Wymiana asus rt ac56u na tplink ax50, czy ma sens
w Sprzęt Sieciowy, Wi-Fi
Opublikowano · Edytowane przez EdekZFabrykiKredek
Dzieci podrastaja i dochodza nowe urzadzenia korzystajace z wifi, telefon i komputer stacjonarny. Narazie na siec bezprzewodowa nie narzekam, ale zastanawiam sie czy by routera nie wymienic tak na zapas, z asus rt ac56u na tp link ax50. Tylko nie wiem czy jest sens?