Jump to content

rozpruwaczdnia

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

rozpruwaczdnia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jakie fotele materiałowe polecacie poza Makurs z IKEA? Chciałbym, aby był: - materiałowy - dobrej jakości - regulowane plecy i podłokietniki - kasy mam jakieś 600 zł, maksymalnie do 800 powinienem móc dołożyć (no wtedy musiałbym czekać do wypłaty grudniowej).
  2. Ja nie brałem dodatkowych gwarancji i sprzęt działa elegancko. Ogólnie na stronie x-kom podają: Miejsce na dodatkowy wewnętrzny dysk SATA: Możliwość montażu dysku SATA (elementy montażowe w zestawie - sanki) Pytanie: Mogę samemu kupić dysk SATA i zamontować go w środku bez utraty gwarancji?
  3. Hej, zabieram się za zakup laptopa gamingowego. Laptop, ze względu na to, że idę na studia od października i sprzęt będzie jeździć ze mną pociągiem. Wiadomo, zależy mi na dobrej jakości, czyli kultura pracy, niskie temperatury i wydajności. Brak miał dwa lata temu Lenovo Y520 i ten skończył marnie (dużo problemów z gwarancją), więc z racji studiów i braku czasu na takie zabawy... chcę, aby to był jakiś inny producent. Na oku znalazłem i wyczytałem, że dobry jest ten Asus: https://www.x-kom.pl/p/492749-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505-r7-3750h-16gb-512.html Dodam, że sprzęt najlepiej bez systemu. Jak oceniacie wybór, będzie dobry? Starczy chociaż na te 3 i pół roku studiów inżynieryjnych?
×
×
  • Create New...