Jump to content

DanteSNK

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DanteSNK

 • Rank
  Newbie
 1. Przy górnych śrubach są złote dystanse. Niestety tam gdzie doszło do przepalenia kąt widzenia nie pozwala mi dostrzec czy w tym miejscu również zostały zamieszczone. Komputer kupowany raczej u sprawdzonego sprzedawcy - Xtreem.pl Odeślę całą skrzynkę i zażądam wymienienia płyty głównej.
 2. Jest dystans między płytą a obudową i płyta nie przylega do niej ściśle...
 3. @Firedash jakich dystansów? Wybacz ale nie wiem co masz na myśli. Mogę zrobić lepszą fotkę jeśli trzeba. Model płyty to MSI Z390 Gaming Plus i zasilacz marki SILENTIUMPC, model Supremo M2 Gold 550W.
 4. Cześć wszystkim, Kupiłem nowego desktopa i już drugiego dnia mi się wyłączył, poleciał dym i smród spalenizny. Myślałem, że to zasilacz ale komputer włączył się ponownie i działa normalnie. Jako, że mam przezroczystą ścianę obudowy obejrzałem przez nią wnętrze i widzę przepalenie w rogu płyty głównej wokół śrubki (zdjęcie). Nie jest to raczej sprawa temperatur, które z resztą kontroluję ze względu na upały i GPU z CPU nie przekraczają wiele ponad 70C. Dziwi mnie to, że komputer nadal działa. Czy myślicie, że używanie go nadal jest bezpieczne? Czy nie poszły jakieś zabezpieczenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.