Jump to content

rasad

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rasad

 • Rank
  Newbie
 1. Dzięki za odpowiedź ale używek na "f-vat marżę" wolałbym uniknąć. Żeby wsadzić ryzena 5 nie podnosząc budżetu musiał bym zejść na rx570. https://www.morele.net/inventory/info/997a1de9/ coś takiego by wyszło, będzie lepiej? Kostkę ramu uznałem że w razie potrzeby dołoży się później.. Jakby luźny budżet został to chyba bym wolał dysk do ~500gb zwiększyć.
 2. Przepraszam, podstawiłem nowe linki, mam nadzieję że teraz zestaw będzie widoczny.
 3. Witajcie. Proszę o pomoc w złożeniu komputera. Komp ten składany jest dla Teścia który głownie gra w starsze strategie ale i nowsze z serii Total War czy Civilazation też lubi odpalić. Chciałbym aby ten komp mu posłużył przez parę więc liczę na sugestię że np ta płyta jest 100 zł droższa ale powinna wyraźnie dłużej posłużyć. Oczywiście dobrze aby w przyszłości gdy zacznie nie domagać dało się go zmodernizować. Ogólnie komp ma być za 2000 zł można parę groszy dołożyć, ale też można parę groszy zdjąć. link do zestawu: ZESTAW https://www.morele.net/inventory/info/20300441/ Czy to nie jest za mocna karta graficzna w porównaniu do reszty, czy nie wsadzić rx 570 i styknie? Karta graficzna chciałbym żeby miała 2xhdmi albo hdmi+dvi. Z góry dziękuje za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.