Jump to content

maksymd

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About maksymd

 • Rank
  Newbie
 1. Hej, mam taki dyletmat / problem z wyborem komputera stacjonarnego. Z racji, że idę na studia - informatyka, w wolnym czasie lubię pograć (stary laptop już nie daje rady, więc będzie czasami raczej do noszenia na uczelnię). Rodzice zgodzili się kupić komputer stacjonarny na raty. Kwotę, która mogę wydać to 5000 zł (mam zgodę na raty po koło 200 zeta miesięcznie na dwa lata). W praktyce na komputer bez systemu mogę wydać 4000 zł, bo reszta to odsetki: https://www.x-kom.pl/lista/qn1io4xgu W sklepie jak rozmawiałem, czy nie da się jakichś rat 0% na to dać, powiedzieli, że nie. Zaproponowali mi za kupienie ich gotowego komputera x-kom g4m3r. Kupując go, będę mieć raty 0% i płacić 214 zł/miesięcznie przez dwa lata. - Jak patrzę na benchmark to procesory wypadają podobnie (ten co ja chciałem i ten co oni montują) - komputer z x-kom miałby lepszą grafikę - przy gotowcu jest jedna gwarancja - gotowiec wygląda ładniej niż ten mój co sobie wybrałem Teraz dylemat jest taki, czy wybrać słabszy, ale taki wybrany w całości przeze mnie, czy brać wydajniejszego gotowca? Co byście zrobili na moim miejscu?
 2. maksymd

  Pokemon GO

  Tak. Mam grę od trzech lat na tele i na początku było to ogromne wow. Teraz korzystam okazjonalnie idąc na spacery.
 3. Hej, od października idę na studia - 1 rok. Próbowałem się dowiedzieć na uczelni, ale nie idzie nic ustalić... Chodzi o system Windows 10. Wiem, że mogę taki dostać, dostałem się już na uczelnię, tylko kiedy mogę ubiegać się o dostęp do platformy Windows? Muszę czekać na początek roku akademickiego? Jest jakiś sposób, aby dostać system wcześniej? Będę kupować nowy komputer i nie wiem co zrobić, aby mieć na nim od razu system. Nie chcę płacić dodatkowych 500 zł, jak mogę dostać Windows za darmo. Jak próbowałem na stronie Microsoft, aby się zalogować to wychodzi, że tylko uczelnia może dać dostęp, a prowadzący na uczelni ma być dopiero pod koniec września. Może jest jakiś sposób, aby przesłać potwierdzenie o przyjęciu na studia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.