Jump to content

recedent

Stały użytkownik
 • Posts

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

recedent last won the day on December 13 2019

recedent had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

recedent's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-4

Reputation

 1. może podbić wydajność o 4-6%..." - bauahahahahahahaha - no faktycznie warto
 2. Podkręcania Ryzena 5 :) Dobre sobie :) Testów nie widziałeś ? Weź sobie poczytaj recenzje, żeby się potem głupio nie pytać.
 3. Póki masz gwarancję na kartę to pchaj starocia ! Nie czekaj aż padnie !
 4. Masz monitor który wyświetli te 300-350 fpsów ? Śmiem wątpić.
 5. No właśnie nie o to chodzi. Napiszę jeszcze raz. Zrób czystą nową instalację systemu Windows 10, ale w starszej wersji np. 1803 (najnowsza ma oznacznie 1909, a wcześniejsza 1903). Po zainstalowaniu, dograj sterowniki i potem zainstaluj grę, która robi problem. Sprawdź czy wtedy będzie działać poprawnie. Jeśli tak to możesz sobie spróbować zaktualizować system poprzez zwykłe aktualizacje i po każdej aktualizacji systemu sprawdzać czy gra działa poprawnie. Ja przed kolejnymi aktualizacjami robiłem sobie obraz systemu, żeby w razie problemów nie robić znowu całego systemu od nowa, tylko ewentualnie przywrócić. Powinno pomóc.
 6. Sprzedać ? Sprzedać ? I co jeszcze ? Dopowiedzieć, że funkiel nówka i jeździ jak talala ? Na złom lub na części.
 7. Może Anna Lemańska, Lewandowska lub Lewicka ? Głodnemu chleb na myśli
 8. Taki problem że po obu stronach tej śruby są otwory metalowe, w które wchodzą wypustki z tego krzywego elementu. Innymi słowy ta śruba nie jest od regulacji.
 9. Kupiłem dwa nowiutkie Fortisy 3 HE1425 i patrzcie jak krzywo zamocowany jest element montażowy. Zaznaczyłem w paincie (a jakże!), jaka jest różnica. Przecież w taki sposób to chłodzenie będzie krzywe. Ewentualnie mógłbym "skrzywić" mocowanie backplate i wtedy naprostować, ale chyba nie o to chodzi co ?
 10. Mam na płytce instalacyjnej, ale chyba w necie znajdziesz iso. Może na winclub ?
 11. Miałem podobnie ze spadkami FPS, mikroprzycinkami w kilku grach na świeżym systemie z Ryzenem 5 3600 i RTX 2070 Super. Zainstalowałem na nowo system W10, ale w starszej wersji 1803. Potem stery do płyty, grafiki, wstrzymałem aktualizacje systemu i pomogło. Żadnych spadków, ani mikroprzycięć. Forza 7/ BF1/BFV idealnie płynne bez spadków. Potem zrobiłem sobie obraz systemu, zaktualizowałem do 1809, test gier, bez problemów więc znowu obraz systemu i dalej 1903. Nie wiem co tu było problemem, ale u mnie pomogło. A dodam, że na samym początku od razu instalowałem wówczas najnowszą wersję systemu 1903 i wtedy był problem.
 12. Konkretnie to należy się trzymać tego: https://forums.tomshardware.com/threads/intel-temperature-guide.1488337/
 13. Mam taką samą płytę z Ryzenem 5 3600 z AIO Enermaxa Liqmax II 240mm oraz domyślne ustawienia wentylatorów biosie. I nic podobnego nie zauważyłem.
×
×
 • Create New...