Jump to content

recedent

Stały użytkownik
 • Posts

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by recedent

 1. może podbić wydajność o 4-6%..." - bauahahahahahahaha - no faktycznie warto
 2. Podkręcania Ryzena 5 :) Dobre sobie :) Testów nie widziałeś ? Weź sobie poczytaj recenzje, żeby się potem głupio nie pytać.
 3. Póki masz gwarancję na kartę to pchaj starocia ! Nie czekaj aż padnie !
 4. Masz monitor który wyświetli te 300-350 fpsów ? Śmiem wątpić.
 5. No właśnie nie o to chodzi. Napiszę jeszcze raz. Zrób czystą nową instalację systemu Windows 10, ale w starszej wersji np. 1803 (najnowsza ma oznacznie 1909, a wcześniejsza 1903). Po zainstalowaniu, dograj sterowniki i potem zainstaluj grę, która robi problem. Sprawdź czy wtedy będzie działać poprawnie. Jeśli tak to możesz sobie spróbować zaktualizować system poprzez zwykłe aktualizacje i po każdej aktualizacji systemu sprawdzać czy gra działa poprawnie. Ja przed kolejnymi aktualizacjami robiłem sobie obraz systemu, żeby w razie problemów nie robić znowu całego systemu od nowa, tylko ewentualnie przywrócić. Powinno pomóc.
 6. Sprzedać ? Sprzedać ? I co jeszcze ? Dopowiedzieć, że funkiel nówka i jeździ jak talala ? Na złom lub na części.
 7. Może Anna Lemańska, Lewandowska lub Lewicka ? Głodnemu chleb na myśli
 8. Taki problem że po obu stronach tej śruby są otwory metalowe, w które wchodzą wypustki z tego krzywego elementu. Innymi słowy ta śruba nie jest od regulacji.
 9. Kupiłem dwa nowiutkie Fortisy 3 HE1425 i patrzcie jak krzywo zamocowany jest element montażowy. Zaznaczyłem w paincie (a jakże!), jaka jest różnica. Przecież w taki sposób to chłodzenie będzie krzywe. Ewentualnie mógłbym "skrzywić" mocowanie backplate i wtedy naprostować, ale chyba nie o to chodzi co ?
 10. Mam na płytce instalacyjnej, ale chyba w necie znajdziesz iso. Może na winclub ?
 11. Miałem podobnie ze spadkami FPS, mikroprzycinkami w kilku grach na świeżym systemie z Ryzenem 5 3600 i RTX 2070 Super. Zainstalowałem na nowo system W10, ale w starszej wersji 1803. Potem stery do płyty, grafiki, wstrzymałem aktualizacje systemu i pomogło. Żadnych spadków, ani mikroprzycięć. Forza 7/ BF1/BFV idealnie płynne bez spadków. Potem zrobiłem sobie obraz systemu, zaktualizowałem do 1809, test gier, bez problemów więc znowu obraz systemu i dalej 1903. Nie wiem co tu było problemem, ale u mnie pomogło. A dodam, że na samym początku od razu instalowałem wówczas najnowszą wersję systemu 1903 i wtedy był problem.
 12. Konkretnie to należy się trzymać tego: https://forums.tomshardware.com/threads/intel-temperature-guide.1488337/
 13. Mam taką samą płytę z Ryzenem 5 3600 z AIO Enermaxa Liqmax II 240mm oraz domyślne ustawienia wentylatorów biosie. I nic podobnego nie zauważyłem.
 14. Też się cieszyłem ze swojego 2600K 5Ghz przy podobnym napięciu. Przez kilka miesięcy, działał prawidłowo, aż pewnego dnia w trakcie pracy wyłączył się nagle i już nie włączył. Okazało się, że padł procesor i sekcja zasilania na płycie głównej. A nie był to jakiś tani badziew tylko topowy model Asusa z 12 fazową sekcją zasilania, a zasilacz Seasonic. Także nie ciesz się zbytnio, bo degradacja CPU jest faktem i pewnego dnia ten proc zdechnie.
 15. W sensie tam gdzie najtaniej zawsze ? Widzę, że w polecanych przewija się najczęściej morele, x-kom, ale przecież wcale najtańsi nie są. Pytam z ciekawości, gdzie teraz podzespoły się najczęściej kupuje. Przez net czy osobiście ?
 16. Nie rób sobie tej krzywdy. Przerabiałem to z PS1/PS2/PS3 i nie ma sensu kupować zamiennika. Tylko oryginalny pad się nadaje do grania.
 17. I pisze to ktoś kto w podpisie ma 10 letni zabytek na 775.... Facet ma kasę to niech sobie kupuje 2080Ti, a RAMu nigdy za mało. Co do zasilacza to zgoda, choć sam zmieniłem niedawno wadliwego Bequieta 650W na Corsair HX750i.
 18. Zgłoś więc autorowi recenzji na purepc, który testował Patriot Burst i niech dokona korekty w recenzji. Ja taki dysk mam w laptopie i żadnych problemów z nim nie mam.
 19. Spoko zestaw, będzie zapierda..ł. Natomiast Black Friday to w naszym rodzimym wydaniu bardziej pasuje "Black Frajer". Cudów nie ma i być nie może.
 20. Taki problem wejść na : https://www.purepc.pl/artykuly/zestawy_komputerowe To po co ten redaktor ślęczy nad tymi zestawami ?
 21. Z SSD W OGÓLE trudno jest cokolwiek odzyskać, więc daruj sobie te bajanie.
 22. Z [gluteus maximus], a nie z czarnej listy. Takie bajanie to możesz dzieciakom opowiadać. Masz test tego dysku nawet na tym portalu, więc im zarzuć niekompetencję geniuszu
×
×
 • Create New...