Jump to content

Pytek

Stały użytkownik
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Posts posted by Pytek

 1. Dokładnie. Jak tak się dokładniej poszuka, to część zamienna kosztuje tyle co praktycznie drukarka, interes fatalny. Powysyłałem wiadomości do sprzedających, ale słabo to widzę. Trzeba będzie przecierpieć bo wywalanie takiej kasy za piszczenie nie ma większego sensu, są pilniejsze wydatki.

  Co do przebiegów to można chyba je sobie wcisnąć, jak widziałem to niektórzy je resetują a wtedy przebieg poprzedni można sobie wymyśleć i mocno zaniżyć, jak to z autami.

  Dzięki panowie za pomoc.

 2. Witajcie.

  Mam problem ze skrzypiącymi rolkami w HP 2055, podejrzewam że zużycie robi swoje, ale może da się to jakoś zregenerować? Skrzypienie dochodzi gdy dolne (1) rolki dotykają rolki z drukarce (2). Słychać to oczywiście tylko gdy klapa jest zamknięta. Czyściłem wszystko IPA, ale szału nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ruszyć bądź jak nazywają się te części aby kupić i wymienić?

  P_20211024_184405.jpg

 3. Treści znikną bo włodarze mają "w de" czy są tam wartościowe treści, tylko kasa musi się im zgadzać.

  Natomiast na forach czy blogach ludzie celowo utrzymują całe witryny z zawartością + domenę by zachować coś co niejednokrotnie jest tworzone przez lata.

 4. 9 godzin temu, Jabar83 napisał:

  Tak ale nagrywanie na BD jest za wolne.

   

  Czy ja wiem, pracuję na kompie to przy okazji wypalam płytę w tle i tyle. To nie synchronizacja że codziennie się to robi.

   

  Na szybko znalazłem BH16NS40. Pamiętaj aby model ten obsługiwał BD-DL, abyś nie naciął się na coś co nie obsługuje płyt BD 50GB (BD-DL).

 5. 4 godziny temu, IGI napisał:

  Facebook to sieczka

  dla "muzgó" 😉 Też ubolewam nad stratami klasycznych forów na rzecz tego tworu w którym nie ma ładu ani składu . O moderacji nie wspomnę. Pytania które nie mają sensu to klasyka. Piszą dzieci powielając n-ty raz to samo bądź wrodzone lenistwo nie pozwala wbić prostej frazy w google, gdzie wiele z odpowiedzi jest już w samej przeglądarce. Same pytania mają też, niejednokrotnie, tyle byków ortograficznych że głowa boli.

 6. Tutaj z Bogiem sprawa bo RAM sprzeda (wierząc opisowi na stronie) i dokupi np. 16GB, a grafika już nie będzie do ruszenia. Ja tak zrobiłem kiedyś ze swoim MSI jak bawiłem się maszynami wirtualnymi. Druga rzecz, nie sądzę aby kolega nagle skoczył na głęboką wodę i całe środowiska stawiał. Więc finalnie okaże się że jego wirtualizacja będzie sprowadzać się do postawienia jednej maszyny gdzie przydzieli 2GB RAM, a później ew. zwiększy do 3GB i to będzie cały jego lab. Niektóre Hipevisory miały dynamiczne przydzielanie pamięci, ale jak kojarzę to raczej w tych typu I.

 7. Witajcie.

  Mam TPLINK VR600. Internet z modemu leci 500 Mb bez problemu (na każdym z moich kabli). Po podłączeniu przewodu z modemu do routera i z routera RJ45 do komputerów nie osiągam w speed test więcej jak 100-110 Mb. Karty w PC są 1Gb/s. Ktoś wie gdzie w konfiguracji routera może leżeć problem? Reset do domyślnych chwilowo nie wchodzi w grę.

×
×
 • Create New...