Jump to content

gwzd

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Negatywna

About gwzd

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najważniejsze tutaj są praktyki. Wiele osób wybiera się na studia i wydaje im się, ze studia nauczą ich jak zostać programistą z prawdziwego zdarzenia. Nie jest wcale tak łatwo jak się wydaje :) Na studiach informatycznych mozna nauczyć sie w zasadzie jedynie podstaw programowania. Najważniejszych rzeczy trzeba nauczyć się samodzielnie, z sieci, z kursow internetowych, z forów, czy na praktykach ....
 2. gwzd

  Kruszarka Do Lodu

  Pytanie nieco stare ale podbijam. Co polecicie w tym roku?
 3. gwzd

  Wczasy

  Egipt na własna rekę? No way, nie jest to dobry kierunek. Zresztą nie wiem czy mam ochote się tam wybierać nawet z biurem podróży Jestem zdania, ze jest wiele więcej innych ciekawszych i bezpieczniejszych kierunków w Polsce i w Europie, które można wybrac na wakacje i nie martwić się że ktoś nas zaatakuje. W Europie polecam Maderę oraz Gran Canarię W Polsce natomiast Bory Tucholskie. http://www.przystanektlen.pl/site/95/bory-tucholskie.html Dobry jest ten ośrodek.
 4. Chcemy otworzyć własny sklep internetowy i zastanawiamy się nad skryptem. Na czym będzie wygodniej otworzyć sklep? Presta? Shoper?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.