Skocz do zawartości

mieszczuch

Użytkownik
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mieszczuch

  1. Zaduże taktowanie FSB. Zmniejsz je a wszystko bedzie w porzo. :)
  2. No tak, ale czy te wentylatory dadzą radę schłodzić GPU, i co jeszcze czy bedzie dało je się umieścić na karcie. Arctic Cooling VGA Silencer Rev3 nie pójdzie mi bo to miejsce na którym ma być ten wylot powietrza nie ma "gładkiej" powierzchni.
  3. Zwracam się do was z kolejną wielką prośbą. Mam dylemat. Jestem posiadaczem karty ati radeon9600 his i chce ją przerobić na 9600pro. Jestem pewien, że wymiana wiatraczka z gpu i załatwienie radiatorów na poamięci będzie konieczne. Dokłany obrazek znajdziecie na http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...6DTD&kat=&pkat= tej stronce. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego radiatora w umiarkowanej cenie. Najlepiej, żeby mógł sprostać podkręceniu conajmniej z 325mhz na 400mhz. Proszę o pomoc. I jeszcze żeby pasował.
  4. no to to zrobiłem i nic z tego. Co moze byc nie tak??
  5. To zależy od ciebie. Czy chcesz mieć procesor wydajny-Athlon, czy szybki-celeron. To zależy tylko od ciebie.
  6. Mam problem. Karta graficzna hisa radeon 9600 nie chce sie podkręcić :evil: . Mam zainstalowany program riva tuner i staram sie podkręcić kartę, ale gdy to zrobię działa ona tylko przez kilka sekund na nowych ustawieniach i przewraca poprzednie ustawienia. Jednym słowem nie jest w stanie utrzymać nowego taktowania. HELP!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...