Jump to content

kukiz121

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kukiz121

  1. Witam,jestem zdecydowany na kupno tego laptopa w wersji 8gb ram i SSD 128gb.Chcialbym poprosić tylko o opinie jako procesor lepiej wybrać tańszy AMD athlon 300u czy troszke droższy Intel Pentium Gold 5405u.Laptop będzie używany tylko do przeglądaniu i ternetu i oglądania na nim filmów ewentualnie czasami Office.Bardzo proszę o niepisanie komentarzy że w tej cenie dostanę coś lepszego ponieważ jestem już zdecydowany na kupno tego laptopa.Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
  2. Witam,jestem zdecydowany na kupno tego laptopa w wersji 8gb ram i SSD 128gb.Chcialbym poprosić tylko o opinie jako procesor lepiej wybrać tańszy AMD athlon 300u czy troszke droższy Intel Pentium Gold 5405u.Laptop będzie używany tylko do przeglądaniu i ternetu i oglądania na nim filmów ewentualnie czasami Office.Bardzo proszę o niepisanie komentarzy że w tej cenie dostanę coś lepszego ponieważ jestem już zdecydowany na kupno tego laptopa.Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
  3. Witam,jestem zdecydowany na kupno tego laptopa w wersji 8gb ram i SSD 128gb.Chcialbym poprosić tylko o opinie jako procesor lepiej wybrać tańszy AMD athlon 300u czy troszke droższy Intel Pentium Gold 5405u.Laptop będzie używany tylko do przeglądaniu i ternetu i oglądania na nim filmów ewentualnie czasami Office.Bardzo proszę o niepisanie komentarzy że w tej cenie dostanę coś lepszego ponieważ jestem już zdecydowany na kupno tego laptopa.Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.