Jump to content

hagrif

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

hagrif's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jeszcze dodam, że znajomy posiadający komputer MSI z procesorem i5-7300hq i osiąga mniejsze temperatury. No i ja 80 kilka osiągnęłem po 15 minutach grania... Nie wiem czy warte to jest w ogóle uwzględnienia. Niech mi ktoś doradzi, będę wdzieczny :D Bo decyzja musi zapaść czy oddać i wziąć inny produkt czy zostawić
  2. Czyli jak obudowa jest strasznie ciepła i pod spodem aż parzy to mam to uznać za normalne ? Akurat gra league of legends nie należy do gier, które posiadają wysokie wymagania w porównaniu np z najnowszym wiedźminem. Słyszałem tez coś o wyłączeniu opcji turbo w biosie.
  3. Witam. Tak jak w tytule... Posiadam nowego kiludniowego laptopa Lenovo IdeaPad L340 Gaming. Jak sama nazwa wskazuje jest to laptop przeznaczony do gier, lecz czy na pewno? Po odpaleniu gry League of Legends i 5 minutach gry na najwyższych wymaganiach (po odinstalowaniu sterowników karty graficznej, która ogranicza posiadanie w grze od 30 do 60 fpsów) temperatura procesora osiągnęła 80 pare stopni stopnii. Wydaje mi się to nienormalne przy progu procesora 90 stopni. Planuje odesłać komputer i zmienić na inny, ale nie wiem czy dobrze postępuje. Do laptopa został mi dołączony dokument z wykresem, który ukazuje test tego procesora. Temperatura current osiąga 83-85 stopni, minimum 42-43 stopnie, maximum 85-89 stopni i próg 90 stopni. Czy może ktoś posiada wiedzę, która powie mi, czy to jest w ogóle normalne, czy tak się powinno to zachowywać? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.