Jump to content

Wieszok

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wieszok

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jest zobaczymy co będzie. Oczywiscie jest już odkładane.
 2. Jeżeli dobrze zrozumiałem do zmierzyłem napięcie na kablach od zasilacz do karty co wchodzą załączam zdjęcie. na wtyku ośmiopinowym napięcie wynosi 12,29 lecz na tym odchylonym lekko wynosi 0.00 nie znam się wiem nie wiem czemu tak jest , we wtyku sześciopinowym napięcie jest wszędzie równe 12.30 edit: grzana była w piekarniku czekam na ostygnięcia edit: karta po piekarniku działa , dziękuje za pomoc!!
 3. W jakim sensie zasilacz? Dzisiaj rzucę ja do piekarnia zobaczymy co będzie dalej :) dzięki za odpowiedz
 4. Witam, mam taki problem z karta graficzna gtx 670, chodzi o to ze po powrocie do domu odpaliłem komputer wszystko okey coś tam na yt pooglądałem no i chciałem zagrać odpalam grę nagle zielony ekran nagle moja karta uruchomiła wszystkie wiatraki na maxa , po czym się zrestartował i odpalił się w rozdzielczości 800x640 po czym. Zaaktualizowalem sterowniki nic nie dało, następnie odistnalowalem wszystko i od nowa nic nie dało , a w menadżerze urządzeń wyjawił się błąd 43 no nic Google Google Google jak to Google , następnie pobrałem gpu-z po czym ukazało mi się to: momery size: 0 jak to? Czytałem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.