Jump to content

macfanplx

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Negatywna

About macfanplx

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to że coś jest powszechne to nie znaczy że jest prawidłowe
 2. Mało słyszałeś zatem..... Bardzo poważny portalik, a już napewno opiniotwórczy..... absolutnie nie twierdzę, że nie ma tam fajnych promocji, ale generalnie są drodzy (a jak doliczysz koszt przesyłki US > PL to już niekiedy się robi nieopłacalnie).... o czasie dostarczenia nie wspomnę. Ładna próba wyłudzenia ...... ewentualnie złupienia naiwniaków...... poza tym znak dolara piszemy przed ceną...... bo? co złego w zapytaniu oraz czy zapytanie świadczy o braku powagi?
 3. Zakupiłem SLS ($2899) i domyślnie w nim jest 9*Xeon + 512gb RAMu. Na dysku siedzi Ubuntu Server wraz z całym dupnym php ( nie wspieram zjebstwa więc usunę w * ) Serwer ma być jako vr-cluster tylko z wykorzystaniem poważnych technologii (ES to nie jest technologia tylko wysryw pijanych debili o ego większym niż wzrost). Czy do tego serwera opłaca się powiększyć ilość RAMu do 1TB?
 4. przede wszystkim jeśli już tak podchodzisz do tematu @Zeniu to napisz że freeNAS jest zrąbany poinad wszelkie normy zrąbania.
 5. Co do wyciszenia to nie za wiele tu zrobisz..... w sensie głośności obawiam się że ciszej nie będzie niestety...... Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym to aby pozbyć się hałasu możesz serwer umieścić w piwnicy a kable poprowadzić przelotkami pomiędzy piętrami np w rogu.... na właściwym piętrze dajesz natynkowe gniazdko RJ45 do którego wtykasz klasyczną skrętkę którą skolei wtykasz do np routera wifi..... no i oczywiście druga linia RJ45 dedykowana portowi konsoli
 6. No, dla mnie zrozumiałe. Kabel robił interferencję, która zakłócała pracę elektroniki (SSD), wymieniłeś kabel - problem/y się skończyły. Dla mnie sprawa ewidentna :: kabel. Na przyszłość: polecam kable wiązać trytytkami w wiązki. oooo..... coś nowego. Jak to stwierdzasz?
 7. macfanplx

  Drukarka 3w1

  jeden słoik czy cały zestaw regeneracyjny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.