Jump to content

NorbiVans2001

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About NorbiVans2001

 • Rank
  Newbie
 1. Podsumowując wcześniej miałem 2 karty graficzne, teraz mam jedną, mimo że sterowniki i wszystko są zainstalowane Ewentualnie ktoś mógłby podać link do nowych sterowników dla mojej karty graficznej, to bym od NVIDII stare odinstalował Panel NVIDIA również zniknął z opcji jak się klika prawym przyciskiem myszy Ponadto w panelu sterowania ciągle jest, ale po prostu nie działa jak się na niego klika.
 2. Witam, dziś niestety przypadkowo zaszła taka sytuacja, że odinstalowałem sterowniki do karty graficznej NVIDIA (NIVIDA GeForce GT 630M), jednak oprogramowanie do sterowników wciąż jest zainstalowane, gdyż w programach jest ono widoczne. (NVIDIA sterownik graficzny 376.54) Uruchomiłem ponownie komputer, jednak sterowniki się nie zainstalowały ponownie. Wyskoczyły 2 okna z błędem (2 ostatnie screeny na dole) Włączyłem aktualizację w komputerze i aktualizacja do sterowników się pobrała i zainstalowała, jednak na liście kart graficznych wciąż jest tylko Intel, bez Nvidii (Wcześniej były tam 2) Mój system operacyjny to win10, proszę o pomoc ;/ (Pierwszy screen jak sterowniki jeszcze poprawnie działały)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.