Jump to content

Pawlow

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Pawlow

 • Rank
  Newbie
 1. 1. Jaki jest dostawca? - Orange 2. Jaki internet masz radiówka/vdsl, adsl/ kablówka/ światłowód? - internet mobilny - karta sim włożona do routera Huawei B535-232 4. Jaka kwotę możesz przeznaczyć na zakup router-a lub innych urządzeń omawianych w zagadnieniu? - jak najmniej 😛 5. Jakiej powierzchnie przybliżona ma budynek/dom w którym ma być internet oraz czy ma być internet na kilku kondygnacjach (najlepiej dać rysunek, żeby zobrazować gdzie ma być router i gdzie ma dotrzeć sygnał)? jedno pomieszczenie - malutka kawalerka 20m2 6. Ile jest ścian od routera do miejsca gdzie ma dotrzeć sygnał wifi i z jakiego materiału są zrobione? - 0 ścian 7. Ile urządzeń będzie obsługiwać router? - 2 urządzenia - laptop i komórka 8. Jak bardzo obeznany jesteś w sieci (inne urządzenia można polecić jak ktoś się zna i siedzi w sieci, a inne są do podstawowych użytkowników?) - średnio, biorę wszystko na logikę.
 2. Cześć! 🙂 Proszę Was o pomoc w temacie i poradę czy w trakcie korzystania z laptopa - gry i telefonu - seriale - można podzielić łącze, abym nie był pokrzywdzony podczas grania w gry online. Niestety na tą chwilę opcja stałego kabla (bez limitu danych) w ziemi odchodzi na bok, gdyż wynajmuję kawalerkę i muszę zadowolić się tego typu internetem. Dostawca: Internet mobilny LTE w orange (pakiet 250GB) Sprzęt: Router Huawei B535-232 Wykorzystanie internetu: Laptop do gier online np. Battlefield / DayZ (kabel podłączony router > laptop), Telefon (WiFi + Bluetooth) do oglądania seriali - przesyłanie ekranu telefonu na telewizor za pomocą Google ChromeCast. Kawalerka jakieś 20m2, więc router praktycznie ciągle przy sobie. Jestem zielony w temacie. Próbuje szukać odpowiedzi w internecie, jednakże na tą chwilę bezskutecznie. Czekam na dostawę 2x ANTENA 17dBi. Co prawda router pokazuje pełen zakres "zasięgu", a mapa BTS pokazuje, że jakiś 1km od miejsca zamieszkania jest nadajnik orange. Dziękuję za pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.