Jump to content

adramel

Użytkownik
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

adramel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jeszcze jedno, czy w Ryzen Master można podbić tryb Turbo?
 2. Mam problem, nie potrafię nic zrobić w Ryzen Master. Oglądam film na YT ale tam ten Ryzen Master wygląda inaczej niż u mnie. Na filmach ma "ptaszki" do zwiększania taktowania, a u mnie tego nie ma. O co chodzi? Ryzen 5 2600x i płyta MSI Mortar MAX B450m Widzę gdzie podnieść napięcie, ale jak podbić zegar? Ryzen Master jest dziś ściągnięty, instalacja po odinstalowaniu poprzedniej wersji (która miała tak samo).
 3. Mam stary netbook Asus EEE na Celeron M CM353 900MHz z 2GB ram i eMMC 32GB WinXP zainstalowany lata temu słabo już na tym chodzi. Czy jest jakaś lekka dystrybucja Linuxa która by na tym sprzęcie mogła chodzić? Zastosowanie to www (poczta/fejs).
 4. Ok, teraz już znalazłem. Tam nie zaglądałem. Video Decoder. Odhaczyłem h.265. Dzieki!
 5. Możesz wskazać? Bo nie widzę w MPC-HC nigdzie tego LAV
 6. To jakieś ustawienia packi kodeków k-lite, a nie MPC Ale znalazłem filtr DirectShow który nie używa DXVA czyli sprzętowego dekodera MPC Teraz "leci" na systemowym kodeku. Czyli to co chciałem;)
 7. LAV? Co to, gdzie tego szukać. Nie widzę
 8. Witam Używam MPC HC od odtwarzania plików mp4 h.265. MPC ma swój własny dekoder h.265. Jak go wyłączyć i wymusić używania kodeka microsoftu jaki mam zainstalowany w systemie? Problem jest takie że ten od M$ radzie sobie nawet z materiałem 4k a ten z MPC tnie już przy 2.7k (filmy z GoPro Hero 8b).
 9. Witam Kupiłem używany tablet Cube iWork 11. Ma zainstalowanego Win10 x86. Tablet ma 4GB ramu, wiec 1GB się marnuje. Jak to jest z licencją, czy na to co jest wbudowane w "bios" tabletu mogę zainstalować x64 na takim samym kluczu?
 10. Witam Mam płytę MSI MortalMAX i Ryzena 5 2600x. Czy na tej płycie da się obniżyć napięcie dla procesora? Bez ustawiania sztywnego taktowania i napięcia? Po prostu obniżyć dla całej tabeli taktowań CPU?
 11. Z innymi przeglądarkami wcale nie lepiej. Edge ma tak samo jak chrome, Opera ma uperdliwy system pozwoleń dla flasha który po każdym uruchomieniu wymaga ręcznego dodania strony do dozwolonych. A FireFox też coś miał nie tak... Ale może ze starszą wersją Opery to nie jest zły pomysł, bo poprzednia działała lepiej.
 12. Czy można coś zrobić z koszmarnym zarządzaniem energią w chromie? Po ostatniej aktualizacji zamraża wszystkie strony i wymusza ich przeładowanie. Gram w głupią gre flaszową (Settlers online), wystarczy kilka minut pracy w tle i już gra się zamraża i trzeba ją przeładowywać (a to trwa pare minut). W poprzednich wersjach chrom tak nie ubijał wszystkiego. Mam 32GB Ramu.
 13. Nikt nie ma żadnych pomysłów co może ograniczać widoczną listę sieci WiFi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.