Jump to content

adramel

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adramel

 1. Witam Kupiłem używany tablet Cube iWork 11. Ma zainstalowanego Win10 x86. Tablet ma 4GB ramu, wiec 1GB się marnuje. Jak to jest z licencją, czy na to co jest wbudowane w "bios" tabletu mogę zainstalować x64 na takim samym kluczu?
 2. Witam Mam płytę MSI MortalMAX i Ryzena 5 2600x. Czy na tej płycie da się obniżyć napięcie dla procesora? Bez ustawiania sztywnego taktowania i napięcia? Po prostu obniżyć dla całej tabeli taktowań CPU?
 3. Z innymi przeglądarkami wcale nie lepiej. Edge ma tak samo jak chrome, Opera ma uperdliwy system pozwoleń dla flasha który po każdym uruchomieniu wymaga ręcznego dodania strony do dozwolonych. A FireFox też coś miał nie tak... Ale może ze starszą wersją Opery to nie jest zły pomysł, bo poprzednia działała lepiej.
 4. Czy można coś zrobić z koszmarnym zarządzaniem energią w chromie? Po ostatniej aktualizacji zamraża wszystkie strony i wymusza ich przeładowanie. Gram w głupią gre flaszową (Settlers online), wystarczy kilka minut pracy w tle i już gra się zamraża i trzeba ją przeładowywać (a to trwa pare minut). W poprzednich wersjach chrom tak nie ubijał wszystkiego. Mam 32GB Ramu.
 5. Nikt nie ma żadnych pomysłów co może ograniczać widoczną listę sieci WiFi?
 6. Pamięć raz znika a raz się pojawia po wyłączeniu. Ustawiłem teraz taktowanie na 3000MHz, poresetuje i zobaczę. Teraz widać.
 7. Witam W biosie płyta widzi 4 moduły po 8GB każdy. Ale pokazuje że razem ma 16GB. Co się takiego dzieje?
 8. Wymieniłem bebechy kompa. Mam kartę WiFi D-link DWA 171 rev C. Po zainstalowaniu sterownika karta widzi bardzo mało sieci bezprzewodowych. Na starym kopie było ich dużo więcej, no i była moja sieć 5GHz. Teraz widzi tylko moją sieć w 2.4GHz. Co można zrobić by uzyskać pełną listę sieci, także tych 5GHz? Telefon oczywiście widzi właściwą sieć. Sterownik windowsa zastąpiłem sterownikiem producenta, oryginalnym który był na pamięci USB karty a teraz najnowszym ze strony dlinka. Próbowałem przełączać w różne porty USB, teraz jest od frontu obudowy. Czy coś może mi ograniczać ilość wyświetlanych sieci WiFi? Bo mam 2 sieci WiFi w 2.4GHz a tylko jedną widać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.