Jump to content

adramel

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adramel

 1. Ok, teraz już znalazłem. Tam nie zaglądałem. Video Decoder. Odhaczyłem h.265. Dzieki!
 2. Możesz wskazać? Bo nie widzę w MPC-HC nigdzie tego LAV
 3. To jakieś ustawienia packi kodeków k-lite, a nie MPC Ale znalazłem filtr DirectShow który nie używa DXVA czyli sprzętowego dekodera MPC Teraz "leci" na systemowym kodeku. Czyli to co chciałem;)
 4. LAV? Co to, gdzie tego szukać. Nie widzę
 5. Witam Używam MPC HC od odtwarzania plików mp4 h.265. MPC ma swój własny dekoder h.265. Jak go wyłączyć i wymusić używania kodeka microsoftu jaki mam zainstalowany w systemie? Problem jest takie że ten od M$ radzie sobie nawet z materiałem 4k a ten z MPC tnie już przy 2.7k (filmy z GoPro Hero 8b).
 6. Witam Kupiłem używany tablet Cube iWork 11. Ma zainstalowanego Win10 x86. Tablet ma 4GB ramu, wiec 1GB się marnuje. Jak to jest z licencją, czy na to co jest wbudowane w "bios" tabletu mogę zainstalować x64 na takim samym kluczu?
 7. Witam Mam płytę MSI MortalMAX i Ryzena 5 2600x. Czy na tej płycie da się obniżyć napięcie dla procesora? Bez ustawiania sztywnego taktowania i napięcia? Po prostu obniżyć dla całej tabeli taktowań CPU?
 8. Z innymi przeglądarkami wcale nie lepiej. Edge ma tak samo jak chrome, Opera ma uperdliwy system pozwoleń dla flasha który po każdym uruchomieniu wymaga ręcznego dodania strony do dozwolonych. A FireFox też coś miał nie tak... Ale może ze starszą wersją Opery to nie jest zły pomysł, bo poprzednia działała lepiej.
 9. Czy można coś zrobić z koszmarnym zarządzaniem energią w chromie? Po ostatniej aktualizacji zamraża wszystkie strony i wymusza ich przeładowanie. Gram w głupią gre flaszową (Settlers online), wystarczy kilka minut pracy w tle i już gra się zamraża i trzeba ją przeładowywać (a to trwa pare minut). W poprzednich wersjach chrom tak nie ubijał wszystkiego. Mam 32GB Ramu.
 10. Nikt nie ma żadnych pomysłów co może ograniczać widoczną listę sieci WiFi?
 11. Pamięć raz znika a raz się pojawia po wyłączeniu. Ustawiłem teraz taktowanie na 3000MHz, poresetuje i zobaczę. Teraz widać.
 12. Witam W biosie płyta widzi 4 moduły po 8GB każdy. Ale pokazuje że razem ma 16GB. Co się takiego dzieje?
 13. Wymieniłem bebechy kompa. Mam kartę WiFi D-link DWA 171 rev C. Po zainstalowaniu sterownika karta widzi bardzo mało sieci bezprzewodowych. Na starym kopie było ich dużo więcej, no i była moja sieć 5GHz. Teraz widzi tylko moją sieć w 2.4GHz. Co można zrobić by uzyskać pełną listę sieci, także tych 5GHz? Telefon oczywiście widzi właściwą sieć. Sterownik windowsa zastąpiłem sterownikiem producenta, oryginalnym który był na pamięci USB karty a teraz najnowszym ze strony dlinka. Próbowałem przełączać w różne porty USB, teraz jest od frontu obudowy. Czy coś może mi ograniczać ilość wyświetla
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.