Jump to content

nelumbo

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nelumbo

  1. Dzięki. Zrobiłem znowu bootowalny pendriv przy pomocy kreatora Microsoftu. Restart, instalator się odpalił i przy rozpakowywaniu plików nie wywalił błędu tak jak wczoraj tylko przeszedł dalej w instalacji. A wczoraj 6 razy próbowałem i nie dawał rady przejść tego kroku. Nie wiem co było przyczyną, ale finał jest taki, że Windows już szczęśliwie jest zainstalowany.
  2. Witam. Instalowałem Windows 10 na dysku nvme, odpiąłem wszystkie pozostałe dyski, napędy itp. Zrobiłem bootowalny system przy pomocy kreatora Microsoftu. Wszystko poszło sprawnie, do momentu kiedy instalator Windowsa rozpakował pliki. Wyskoczył błąd. Już nie pamiętam treści. Próbowałem zmieniać ustawienia w biosie, nic nie pomagało. Na forum wyczytałem żeby zrobić bootowalny pendriv przy pomocy rufusa, co też poczyniłem. Dałem takie ustawienia: Tym razem po uruchomieniu komputera z bootowalnego USB, ekran zawiesza się na samym wstępie odczytywania pendriva. Pojawia się taki e
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.