Jump to content

Kazafka

Użytkownik
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Kazafka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. @reyden i @tyr83 - Problem rozwiązany - wcześniejszy adres IP był zbanowany na serwerach Rockstar. Tak czy siak, dzięki za pomoc! EDIT #1: Temat do zamknięcia.
  2. Chłopaki, wygląda to tak: EDIT #1: Wydaje mi się, że jest to raczej problem po stronie dostawcy, z tego powodu, że kiedy próbowałem tą samą stronę wczytać na telefonie (również na Chromie), z włączonym WI-FI (oczywiście, podłączyłem się do domowego routera), to strona nie chciała mi się włączyć. Jednak, kiedy włączyłem swój roaming z Play, strona włączała się bez żadnego problemu. Jednak, chciałem się najpierw was zapytać, bo może istnieje jakaś droga na około, zamiast dzwonić do dostawcy, i prosić go o włączenie dostępu do tej strony czy coś w tym stylu. EDIT #2: Mój dostawca to SamNET.
  3. Cześć, Ogółem, to wczoraj zakładali mi neta. Nie jest on jakiś zły - jest szybki, nie drogi itd. Ale ciekawi mnie jedna rzecz - dlaczego stronka (chyba właśnie tylko ta) Rockstar Social Club mi się nie wczytuje. Launcher też mi się nie włączał, to go odinstalowałem. Internetu używam przez router, ale przez bezpośrednio przez switcha też próbowałem, lecz to nic nie daje. Korzystając z innego tematu, który zobaczyłem na tej stronie, zmieniłem maskę podsieci, ale to także nic nie dało. Nie wiem co mogę zrobić. Ewentualnie co mi przychodzi do głowy, to tylko zadzwonić do dostawcy internetu, aby się ich popytać o co chodzi, ale najpierw zdecydowałem, że zapytam się o co chodzi tutaj. Ktoś ma jakiś pomysł?
×
×
  • Create New...