Jump to content

miki1320

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About miki1320

 • Rank
  Newbie
 1. Połączenie to szkło-plastik.Dziś będe próbował to chłodzenie rozczepić.Nikłe szanse ze teraz uda mi się tę rurkę wyswobodzić.Słyszałem o czymś takim jak rozpuszczacz superglue.Ktoś wie czy to by pomogło ? Nie mam nic do stracenia ,jak peknie ,trudno 😕 Mam jeszcze boxowy radiator. Znalazelem jeszcze w Actionie cos takiego jak klej epoksydowy w strzykawach z firmy Patex...
 2. Siema . Mam problem z bloko-pompą Deepcool Captain .Pare lat temu podczas wymianany węży na customowe rozszczelniło mi Bloko-pompe i naprawiłem wyciek zaklejając wyciek cyjanoakrylem. Mineło pare lat i kilka demontaży układu i uszczelnienie szlak trafił bo klej jakby wyparował ,przez co było go znacznie mniej i nastąpił maluteńki wyciek dosłownie 2 kropelki.Zalało mi gtx1060. Chwilowo znów zakleiłem lecz strach trochę ze uszczelnienie znów zawiedzie. Macie jakieś pomysły ,czym by to dobrze uszczelnić?? Poxilina ? Klej na gorąco ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.