Jump to content

Ioue

Użytkownik
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ioue's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dobra 😄 Dzięki wam bardzo za pomoc, za wytłumaczenie tego i owego 😄
 2. No dobrze, to spróbujemy z samym monitorem. Jakbyście mogli polecić jakiś to byłoby super. I tak przy okazji, to ja również chciałabym mieć upgrade monitora na coś większego niż 24 cale i 144Hz, bo mój obecny ma 70Hz a że ja trochę gram to mi zależy. Zastanawia mnie jaki kabel najlepiej do tego użyć. Bo widziałam, że jest tyle rodzajów kabli jakieś hdmi, displayporty, usb itd. i się w tym gubię.
 3. Ten laptop to chyba z rok temu był kupowany, wiec raczej jest ok... Lenovo IdeaPad 5 14ARE05 14, AMD Ryzen 4800U 1.80Ghz, 16gb ramu. Fajny masz ten setup. Ona musiałaby chyba mieć na ścianie ekran albo na ramieniu, bo ma idiotycznie wąskie biurko.
 4. Chyba chodzi o to, że będzie to mało wygodne laptop + monitor. Ale przynajmniej udało mi się ją przekonać do 24 cali. I teraz tak sobie myślę, że to co ona ma to może być netbook a nie laptop.
 5. Komputer jest dla mojej siostry, poszukiwania zleciła mnie. Laptopa już ma, ale nie chce kolejnego. Jest on dość mały i stąd chęć kupienia czegoś innego. Mój ekran ma 24 cale i ona uważa, że to za dużo, chociaż sama się z tym nie zgadzam, ale postaram się zmienić jej zdanie. Nie chce również kombinacji laptop + monitor... Zapytałam o AiO z czystej ciekawość, więc nie przywiązujcie do tego większej wagi. Więc wychodzi na to, że raczej coś składanego potrzebujemy.
 6. Cześć Szukam komputera, który będzie głównie służył do "biurowych" spraw, ewentualnie do oglądania filmów. Wolałabym się zamknąć w 3300zł. Dodam, że potrzebuję też monitora (najlepiej do 21.5"). Musi mieć WiFi. Czy jakkolwiek opłaca się mieć tzw. "all-in one"?
 7. Ok. Można zamknąć temat. Dzięki
 8. Mam budżet do max 550 zł ;(
 9. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Z obecnych propozycji, zdecyduje się na Lexar NM620 1TB lub PNY XLR8 CS3030 1TB. Chyba, że dojdzie jeszcze jakiś pomysł.
 10. A czym one się różnią?
 11. Hej! Mam PC. Muszę wymienić dysk, ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Wiem na pewno, że chciałabym by dysk miał 1TB i nie kosztował więcej jak 500 zł. Płyta główna: prime b360-plus Procesor: i5 8500 Co się przyda do samego montowania takiego dysku?
×
×
 • Create New...