Jump to content

DaffyDuck

Stały użytkownik
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DaffyDuck last won the day on June 26 2021

DaffyDuck had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DaffyDuck's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • One Year In Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. 24x24cm na 100%, 17cm to maja itx a ta widać ze jest w kwadracie
 2. Weź AiO Arctic 280mm. Po co kupowac nocture jak w tej samej cenie masz Arctica ktore lepiej schlodzi cpu.
 3. masz na tej plycie 3 xM.2 i kazdy ma radiator. Dla przykladu ja mam 2x 980 w tym jden pro na itx i temperatury są niskie
 4. witam! w biose w ustawieniach powinienes mieć ,,AMD Overclocking", klikasz, akceptujesz i wchodzisz. Masz tam opcję Eco.
 5. Mam samsunga 980pro i 980. Ten pierwszy to top dysków x4 i działa z maksymalnym prędkością. Więc nie wiem co masz na mysli mowiąć ,,Problem z ograniczeniem pojawia się przy szybszych dyskach". Ponadto chipset b550 obsuguje jeden dysk x4. Dlatego więc działa na pełnych obrotach. Zaś kolejny to już x3. Dla porownania na x570 mozna wrzucic chyba do 3-4 dysków x4.
 6. Nie wiem jak z przepustliwoscią ale dyski u mnie działają z pełną prędkością tak jak w specyfikacji producenta.
 7. witam! kup drugi M.2 PCIe NVMe 4.0 x4. Ja mam ten sam chipset i 2 dyski M.2 jeden x3 i drugi x4. Działają z pełną predkością, nic nie jest ograniczone.
 8. Wysówac sie nie będzie. Z tyłu gdzie wychodzą porty kartę sie przykęca. Niektore karty też maja podpórki, wiec mozesz zrobic z niej użytek.
 9. nie wprowadzaj w błąd, mialem 3 plyty na z97 napierw atx pozniej matx i itx, Na wszystkich działały dyski m.2. i jedne i drugie. Dysk m.2 sata podłączasz tak jak zwykły dysk, i nawet nie musisz nic w biose robic. Natomiast jezeli kolega chce kupic dysk NVMe to trzeba byc trochę ogarniętym i w biosie pokombinowac.
 10. witam! kup dowolny dysk m.2 z interfejsem SATA. Wydajnośc bedzie taka sama jak zwykły dysk ssd 2.5 cala tylko tyle ze bedzie podlączony do gniazda m.2. Bez zbędnych kabli
 11. witam! Strix/ TUF od Asusa, aorus od gigabyte lub jakis gaming x od msi.
 12. witam, mi w razerze po 2 latach zaczął wystepowac dwuklik. Wróciłem do logitecha a mianowicie następcy świetnej g400 czyli mx 518 która polecam https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/myszy-komputerowe/myszki-uniwersalne/mysz-przewodowa-logitech-mx518-gaming-usb-czarna dodam że g400 uzywałem chyba z 7 lat, poznej naderwałem kabel i wyladowała ostatecznie w 2019 w szafie, ale do końca działała perfekcyjnie. Pozniej slużył mi razer ale tylko przez 2 lata dodam jeszcze że jak masz duża dłon to bedzie idealna
×
×
 • Create New...