Jump to content

czoko004

Stały użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About czoko004

 • Rank
  Uczestnik
 1. trochę potestowałem, działa super, ale jak czasami z pliku PNG zrobi MP3 to jest trochę śmieszne. Jeszcze raz dzięki za pomoc
 2. jest blisko celu, ale robią się takie 'potworki' webp to zidentyfikowane poprawne rozszerzenie poradziłem sobie z tym Total commanderem
 3. ja średnio sprawdzam 2-3 miliony zdjęć na cykl, mam opcję na 10700k w rozsądnej cenie, więc prawdopodobnie go wezmę
 4. 2 screen brz limitowania procka 3 screen z ustawioną koligacją na 1 core
 5. Dziękuję, sprawdzę jak radzi sobie z dużą ilością plików, ale to dopiero w weekend
 6. Nie wiem jak pomocne to będzie, ale daję wyniki z monitora zasobów
 7. głównie pewnie będzie jpg i png, czasem może się zdarzyć webp
 8. chodzi mi o program/ skrypt/ narzędzie, które: przeszuka zadany folder/ drzewo folderów zidentyfikuje pliki w nim zawarte sprawdzi jakie jest WŁAŚCIWE rozszerzenie pliku i porówna je z tym widocznym w eksploratorze jeśli są to różne rozszerzenia to zmieni rozszerzenie w eksploratorze na to zgodne z metadanymi powtórzy procedurę z następnymi plikami.
 9. czyli zrobi to czego NIE CHCĘ UZYSKAĆ. Chodzi o 'naprawę' oryginalnego rozszerzenia a nie nadpisanie nowym(innym)
 10. A ta funkcja nie zmieni czasem WSZYSTKICH plików?
 11. Widzę zdecydowane rozdarcie pomiędzy Intelem i AMD (fankluby). Czyli większość rekomenduje AMD? Trochę przywykłem już do niebieskich....
 12. nie oceniłem nic na tym forum jeszcze, jestem świadom, że czeka mnie wymiana GPU, ale na razie widzę więcej sensu w wymianie CPU, ponieważ domniemam, że jego wymiana będzie miała wpływ nie tylko na 'gry' Co sądzisz w takim razie o takim docelowym koszyku? edit: zrobiłem mały test, wyniki na screenach: obniżenie rozdziałki dało więcej fps, co tylko potwierdziło konieczność wymiany GPU (czego jestem świadom)
 13. ad1 nie jest to jedyny powód wymiany, ale kolejna cegierłka ad2 https://pc-builds.com/calculator/Core_i5-6600K/GeForce_RTX_2060_SUPER/0Fs14plu/24/100 ad3 nie każdy program wydany na pc jest testowany wydajnościowo przez niezależne serwisy prawda?
 14. ad1. minecraft z moich obserwacji i info w necie to gra głównie procesorowa ad2 nawet jakbym kupił 3080 to będę miał bottleneck na CPU, a nie mam 10k żeby robić upgrade CPU+ GPU jednocześnie. załóżmy bardziej sensowna wymianę na 2060 super. urośnie mi trochę FPSów, ale CPU pozostanie problemem. ad3, w dużym skrócie to program do wyszukiwania podobnych obrazów. z moich obserwacji mocno siedzi na CPU.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.