Skocz do zawartości

primo102

Użytkownik
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez primo102

  1. Najbardziej mi zależy na gwarancji producenta  na kartę graficzną wiadomo najdroższa.

    Dzwoniłem do morelenet i komputrnika  sprawa wygląda tak że gwarancja 3 lata jest sprzedawcy a nie producenta.

    Czyli w takim przypadku jeśli morelenet albo komputronik zbankrutuje to nie ma ani rękojmi ani gwarancji. 

    Podsumowując kupię wszystko w X-kom wyjdzie drożej ale jest normalna gwarancja producenta na kartę (gigabyte raczej nie zbankrutuje) a np. komputronik jest w restrukturyzacji i jakieś bitwy prowadzi z urzędem skarbowym więc różnie może być. 

     

     

  2. 2 godziny temu, RaV[666] napisał:

    Xkom odradzam z powodow roznorakich.

    Co do kart graficznych to dobrze ze wybrales tanszy sklep, ale miej swiadomosc ze teraz karty tanieja praktycznie z dnia na dzien a ta karta jest dalej jakies 80% za drogo w stosunku do msrp.

    Calkiem realne jest ze ta karta za tydzien,dwa bedzie kosztowac 2500.

    Reszta sprzetu z komputronika calkiem ok.

    EDIT.

    Na morelach inny model juz 2800 a ten sam co podales tez troche tanszy

    https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3060-eagle-oc-12gb-gddr6-gv-n3060eagle-oc-12gd-2-0-5948080/

    Tańszy to nie, na x-kom 3400 , w morele 3700 z linka którego wstawiłeś. 

  3. Ok. czyli płyta msi albo asus roger that.

    Bo rozumiem że w pudełku z  procesorem dodają chłodzenie ? tylko jest nie zbyt wydajne !?

    Natomiast  znowu muszę zmienić sklep bo okazało się że w Komputorniku dla najdroższych komponentów nie ma gwarancji producenta tylko sprzedawcy a Komputronik w restrukturyzacji więc różnie może być i lepiej nie ryzykować.

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...