Jump to content

MD78

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

MD78's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Wyjaśniło się. Uszkodzone jest chłodzenie SilentiumPC Navis 240 RGB. Zamontowałem Fortisa 3 i temperatury są w normie mojego modelu CPU. Zamykam temat.
 2. Napisałem do SilentiumPC, zobaczymy co odpowiedzą bo ewidentnie to wina chłodzenia, wcześniej było ok.
 3. Słychać lekkie terkotanie czegoś, to może być zapowietrzona pompka. Tylko nie mam pojęcia jak ją odpowietrzyć, czy komputer musi być włączony ?
 4. OC nie robiłem, napięć nie ruszałem. Nie wiem jak sprawdzić poziom cieczy i pompkę ?
 5. Witam, Mam od pewnego czasu duży problem z Ryzen 7 3800X. Temperatura w Aida64 po kilkunastu sekundach obciążenia wzrasta z około 55-60 na 88 i ponad 96 stopnia dioda cpu. Po kilkudziesięciu sekundach wyłączam test ponieważ boję się że coś się może stać. Pozostałe elementy systemu to: Chłodzenie wodne Silentiumpc Navis RGB 240, płyta Asus X470 Tuf Gaming Plus, DDR4 2x8GB 3200, zasilacz SilentiumPC 600W Bronze, system Windows 11 Beta najnowsza kompilacja, Asus Tuf RTX 3060ti. Wymieniłem pastę na MX4 ale to kompletnie nic nie dało. Zachodzę w głowę co może być przyczyną tych temperatur. Czy to może być wina Windowsa 11 w wersji beta ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.