Jump to content

kochlik2022

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

kochlik2022's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

  1. Dużo jest takich programów żeby wykonać z nich obraz pendrive do pliku ale tamte programy z wyszukiwarki Google są wadliwe. Gdy sobie zrobię startowego pendrive na przykład z systemem MS-DOS albo z jakimś malutkim systemem do odzyskiwania systemu i nagram go na pendrive o pojemności 7GB ale nagrane jest tylko 100 MB albo nawet mniej to taki obraz ma taki rozmiar co pojemność pendrive zamiast taką pojemność jakie mają nagrane dane na pendrive i chciałbym żeby taki program uwzględniał sektory startowe MBR albo GPT tak jak się robi obraz płyty z jakimś malutkim oprogramowaniem to program Alkohol 120% albo inny gdy robi obraz płyty to taki obraz zajmuje tyle miejsca ile jest na płycie nagrane zachowując dane startowe BOOTowe. Używam Windowsa 10 Pro 21H2 64 BIT PL
  2. Czy dałoby się zainstalować Windowsa 10 Pro 64 bitowego na dysku talerzowym na systemie plików ExFAT (dlatego że ATt32 ma maksymalną pojemność do 32 GB i FAT do 2 GB)? W Windowsie 2000 i XP FAT i FAT32 były szybsze od systemu plików NTFS. Czy dałoby się zainstalować Windowsa 10 na systemie plików ReFS? NTFS jest złym wyborem dla dysków talerzowych dlatego że NTFS wymaga defragmentacji w przeciwieństwie do Linuksowych systemów plików. Dlaczego Linuksa tak mało znany i mało rozwinięty w przeciwieństwie to Windowsa rozwinął tak wiele systemów plików bez wymaganych defragmentacji i kilkakrotnie szybszych od Windowsowych? Najlepszym wyborem jest zakup dysku SSD ale jestem ubogi bez pieniędzy to takie pisanie kup SSD jest bez sensu przecież tyle to ja wiem od dawna.
  3. Latem ma być podobno wydany Windows 11 który po pierwszym uruchomieniu po instalacji będzie musiał mieć połączenie z Internetem żeby zalogować się na konto Microsoftu żeby się zalogować na pulpit Artykuł Windows 11 Pro: pierwsze uruchomienie wkrótce tylko z kontem Microsoftu na stronie dobreprogramy.pl https://www.dobreprogramy.pl/windows-11-pro-pierwsze-uruchomienie-wkrotce-tylko-z-kontem-microsoftu,6738732324572064a Czy będzie się dało pominąć połączenie internetowe. Przecież nie każdy ma Internet i nawet jak ma to może być brak zasięgu i nawet gdy jest Internet mogą paść serwery Microsoftu. Czy będzie się dało tą wersję uruchomić bez Internetu?
×
×
  • Create New...