Skocz do zawartości

arahi2

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia arahi2

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done
  • First Post Unikat
  • Conversation Starter Unikat

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Tak czy inaczej, wszystkie opcje wydają się dobre, rozjaśniła mi się sytuacja, dzięki. MSI pro z690-a wifi będzie dobra do OC i5 13600k? Plus ramy DDR5 Kingstona 6000Mhz
  2. Tego zestawu nie będę zmieniał przez kilka najbliższych lat, wchodzi w grę jedynie ewentualnie dołożenie ramu, OC procesora. Czy w takim wypadku rzeczywiście nie byłoby najlepiej dołożyć do 13600k + mobo z DDR5? Lub odpowiednik AMD z DDR5? Czy po prostu zostać z DDR4 na te 5 czy więcej lat?
  3. Tak, wiem. Dlatego jako karta zostaje póki co GTX 980, a coś z AMD? AM5 nie tanieje? Nnie warto chwilę poczekać, kilka miesięcy?
  4. Cześć, Powoli przymierzam się do upgrade starego PC. Trochę wypadłem z obiegu, dlatego proszę o pomoc. Obecnie posiadam: I5 2500k @5Ghz AsRock p67 extreme4 8gb ram DDR3, Crucial Ballistix EVGA GTX980 SC Fractal Design Newton 600W 80plus Platinum. Domyślam się, że większość z tego zestawu to już prehistoria. Nie chcę wymieniać wszystkiego od razu. Póki co zależy mi na nowym dysku na złączu M2, CPU, płycie głównej z modułem WiFi, być może pamięciach DDR5 (warto?). Platforma jest dowolna, liczy się wydajność i możliwości rozbudowy w przyszłości. Myślałem o różnych opcjach zaczynając od Intela 13400f kończąc na Ryzen 5 7600X. Byłoby bardzo dobrze, gdyby przyszły zestaw spełniał możliwości obecnego zasilacza. Grafika póki co zostaje ta, która jest obecnie, ale ważne by po upgrade zasilacz też dał radę. Karta będzie też na pewno ze średniej półki. Dziękuję Budżet to około 2,5k-3k PLN na dysk, ram, płytę i CPU.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...