Skocz do zawartości

Bednar

Stały użytkownik
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bednar

  1. ten model tak już ma :(
  2. Ja mam 1600 + i odblokowany mnożnik jak kręcę magistralą to idzie na 1800+ jak mnożnikiem to na 1900+( 12x 133, 1.80V) , a temperaturę mam 38 stopni idle (wszystkie wiatraki puszczone na 7V), poprostu procek nie wytrzymije (tak mi się wydaje). No właśnie jeśli chodzi o kręcenie mnożnikiem to ja nie chce pójść wyżej, znaczy to że procek nie wyrabia, bo temperaturę mam niską ??
  3. podobno zielone są lepsze, ale każdy procesor jest inny :!:
  4. AS III gdzieś co poł roczku można wymienić, Ja też polecam AS III
  5. Bednar

    Bios - pilne !!!

    za późno już sam zrobiłem i zaktualizowałem bios a na dyskietce było: command.com io.sys(poprawiona wersja) drvspace.bin msdos.sys program do flashowania w moim przypadku amiflash v.827 bios w pliku z rozszerzeniem *.bin lub *.rom, ewentualnie z numerem wersji biosu np: *.190 update przebiegł bezbłędnie !!! :D 8) :D !!!
  6. Bednar

    Bios - pilne !!!

    czy w biosie AMI jest ta opcja : Video BIOS Cacheable
  7. Bednar

    Bios - pilne !!!

    co powinna zawierać (jakie pliki) dyskietka startowa do aktualizacji biosu, wiem, ze command.com (bez wątpienia), bios (*.bin or *. rom), program flasciach!ący,( a propo, kótry jest lepszy Amiflash czy Uniflash). wiem że może zawierać jeszcze io.sys(w w98 jest błędna wersja i należy dograć zpatchowaną wersję), himen, ale czy musi zawierać te pliki. CO powinna zawierać dyskietka aby nie zabrakło pamięci konwencjonalnej i aktualizacja się udała :?:
  8. Na forum piszecie, żeby wypełniać dziury po laserze pastą silikonową lub silikonem. Przeglądałem artykuł o podkręcaniu AXP 1600+ z Tweak'a i piszą że dziury wypełniać klejem Electon 40 AC lub Elpox 15. Natomiast na Tom's Hardware piszą że trzeba zaizolować ponieważ na dnie wycięcia po laserze jest blaszka uziemniająca i jeżeli się ona połączy z mostkami to odblokowania mnożnika nici. Jak to jest ?? Co jest najlepsze żeby wypełnić otwory, bo czym można to ja wiem
  9. nikt nie wie czy nikt nie chce napisać
  10. Mam płytę obsługującą pamięci DDR 266 MHz, a konkretnie MSI K7T 266 Pro MS-6380. Czy mogę wsadzić do niej pamięci DDR 333 MHz ??. Chodzi mi głownie o kręcenie procka magistralą, a pamiątki mi nie wyrabiają. Czy to by coś pomogło, i czy warto coś takiego robić ??
  11. wszystko jest możliwe dla overclockera 8)
  12. ... A może małe chłodzenie :lol: Ale poza tym jestem za, pomysł jest dobry :!:
  13. Czy ktoś pomyślał o o/c prezerwatyw :?: :?: :?:
  14. Miałem ten sam problem, ale wybrałem ASIII, jest ona nowsza od ASII i raczej producent nie wypuszczał by gorszego produktu nazywając go ASIII, może być dlatego tańsza bo koszty produkcji mogą być mniejsze ( co nie znaczy że jest gorsza). ASIII ma mniej srebra od ASII ale te srebro jest czystsze. :wink: :wink: :wink:
  15. Ja zamawiałem dwa razy i dwa razy dali ciała, raz zamówiłem Volcano 7 i Copper Shima XP, to przysłali samego Copper Shima i to jeszcze TB, a następnym razem zamawiałem Wiatraki Sunona to przysłali znowu Volcano 7 i Copper Shima
  16. a jakie masz napięcie ???
  17. zgadzam się, za każdym razem kiedy coś zamawiałem przysyłali mi coś innego. najpierw zamówiłem Volcano 7 i..., a potem Sunon 120x120...., to drugim razem też przysłali mi Volcano :x
  18. Zrób sobie Baybusa za 15 złotych masz sterowanie każdym wiatrakiem w obudowie. (opis jak go zrobić jest na stronie MoDeD-KOMPz)
  19. procek - 1 grafa - 1 obudowa - 4 zasilacz - 1 Razem 7 i narazie starczy
  20. Czy ktoś wie skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakiś wzór na szablon Biohazard, może ktoś ma to by mi wysłał bednar_mail@poczta.onet.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...