Skocz do zawartości

zine5

Użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia zine5

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Unikat

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. zine5

    WC by Martinii rev. 3

    a to moje dwu letnie chłodzenie wodne....
  2. corsair 7000d - mam i polecam o- to taka obudowa- u mnie tak wygląda- jest biała i powinna zmieścić to co chcesz - chociaż u mnie nie zmieściła trzech chłodnic 420mm i 45mm grube - więc ostatnią dałem na zewnątrz na aluminiowych wspornikach z tyłu - działa- to głupie nie jest XD !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...