Jump to content

kabull

Stały użytkownik
 • Content Count

  566
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kabull

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Skąd
  Wrocław
 1. w tym wypadku to nimo znaczenia.
 2. ...pod DOS'em. Jakie jest najlepsze oprogramowanie dla 286 potrzebne do zrobienia skromnego routera.
 3. Czy ktoś pamięta jak montowało się w płytach z prockiem 80286 dodatkowa płytę procesora 80386? Jest ona montowana do slotu ISA. Próbowałem już chyba wszystkich możliwych ustawień i nic.
 4. Szukałem ale nic podobnego nie było. Co jest waszym zdaniem lepsze? Miedziane rurki czy węże.
 5. ...danych przez rs'a 232 między widowsami 98 a 3.1. Jak go dokladnie ustawic? Próbowałem już chyba na wszystkie możliwe sposoby i nic. Sieciówka itp nie wchodzi w grę.
 6. Dramatis personae: Sam, sysadmin Mary, Sam's wife Linus, Mary and Sam's son Lucy, Mary and Sam's daughter Bill, Mary's cat Sam comes home after a day's work as a Unix system administrator. His wife is already home, back from her office where she is a successful intellectual property rights attorney. Their children are busy doing their homework. Mary: Hi honey, how was work? Sam: Today was fun. I migrated all the data in our data center to a new location on new servers. We had a contest to see who could write a script to do it in 7 lines or less, and I won. Mary: W
 7. Podczas wyboru sprzetu. Cena marka jakość itp. Podobny topick pewnie jusz był ale wszystko sie zmienia.
 8. Mam pytanie. Chodi o laptopa dosyc juz wysluzonego bo w roku 1986 wyprodukowanego. Zmuszony bylem uzywac jego po awari sprzetu mojego. Problem pojawil sie wczoraj gdy po uruchomienu dysk zaczal startowac i zatrzymywac sie i tak w kolko. Czy moze to byc spowodowane mniejszym napieciem? Czy pad dysk. Normalnie potrzebuje on 16V i 19A ale na baterii jest ze 10V. Niestety orygnalny zasilacz padl chyba w 1996r a teraz mialem tylko do dyspozycji od toshiby na 15V i 4A.
 9. 20-40 zł za nagrzewnicę?? Radzę udać się do skupu złomu i za 1 kg chłodnic / nagrzewnic płaci sie ok 32gr. Ostatnio dostałem w pełni spawną od Autosana H9 miedziano stalową za 1.28zł.
 10. http://jakkstvgames.com/
 11. Sam wyświetlacz na nic się nie przyda. Musisz zrobić osobną płytkę do sterowania nim. Wyświetlasz o którym mówiłem jest podobny do zwykłego LCDka. cały jest zbudowany z pojedyńczych kropek. Ma praktycznie identyczne możliwości jak LCD. Jak byś chciał to mam ich kilka sztuk :D
 12. Wreszcie udało mi się zdobyc kompletne płytki do sterowania takim wyświetlaczem razem z zupełnie nowym samsunga (14znaków / 4linijki). Calośc zasilana napięciem 25V Całe urządzonko podłącza sie podobnie jak zwykłego LCDka
 13. Wszystko to co widoczne w configu. Najstarsze to karta pamięci całe 4MB z 1984r. potem mobo z biosem datowanym na '85r, a najnowszy to monit 17" NEC'a z '99r podpięty do tsenga ET3000.
 14. kabull

  Scorpiomod

  Ta taśma izolacyjna psuje całe wnętrze. Dołącza się do tego bałagan w kablach. A wzór- gratulacje
 15. Kiedyś sam chciałem taki zbudować ale lutownice mi szlag trafił a na nową nie mam kasy .Widziałem gzieś stronkę z takim projektem opartym zdajsie na procku 8088 lub 8086. Dużo więcej znajdziesz na temat takiego procka jak 6502 6502.org Tu masz pare innych linków http://www.geocities.com/rich_finley/Homemade.html uncreativelags.org
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.