Skocz do zawartości

The_Structor

Stały użytkownik
  • Postów

    963
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez The_Structor

  1. twoj poprzednik juz to napisal, dzieki wszytskim :P
  2. no wlasnie kolega ma prosbe :D : no witam otoz potrzebuje jakichs tam rad, co do wyboru sprzetu... nie czytam zadnych gazet, newsow, wlasciwie to pojecia nie mam co sie teraz dzieje w szalenczym rynku elektroniki, a wiem ze na forum jest sporo osob bedacych w temacie... zatem do rzeczy: jaki zestaw mozna zakupic majac do dyspozycji okolo 8 tys. zl. ? ma w nim byc monitorek (plaski), nagrywarka, skaner, drukara, gryzon, klawisze, i inne takie duperele... plus porzadny zestaw glosnikow (myslo o jakims theater creative'a...) to oczywiscie nie dla mnie, ale zostalo mi przydzielone zadanie a ze sam nie wiem jak sobie poradze totez mam nadzieje ze znajde w was oparcie ;D z gory dzieki...
  3. moze i duzo ale nie w rzeszowie
  4. hmm niby gdzie ??
  5. ludu pomocy na pewno ktos z was sie na tym zna :D
  6. The_Structor

    Łącze

    czytam wasze forum od ponad 3ch tygodni, mysle ze jest to niezastapione zrodlo informacji o sprzecie i sofcie, jednakze zarejestrowalem sie bo mam pierwsze swoje pytanie :D chodzi mi o lacze 512-2mb, chcialbym wiedziec ile kosztuje aktywacja i miesieczny abonament za takie lacza, tzn chodzi o przedzial pomiedzy 0.5-2mbit, mieszkam w rzeszowie i chialbym sie spytac, czy ktos zna moze jakies firmy ktore nidrogo moglyby wydzierzawic takie lacze, a moze ktos chce cos zarobic i zostac adminem malej sieci 13 osob :D dziekuje z gory
×
×
  • Dodaj nową pozycję...