Skocz do zawartości

kakrzy

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    2714917

Profile Information

  • Skąd
    Witkowo
  • Zainteresowania
    techniczne

Osiągnięcia kakrzy

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Witajcie. Osobiście używam routerka typu USRobotics 9105 za jakieś 230 zł. Dzieli łacze na 9 komputerków radzi sobie dobrze. Co jakis czas sie zawiesza, ale nie jest źle :)
  2. Wydaje mi się że wasz problem dotyczy PIV. Osobiście bawiłem się 9000Pro tylko 64M na SEMie z ECSa i Duronie 950 i 256 SDRAMu Wyniki w 3Dmarku nie powalały na kolana ok 5000pkt jednak nie zauważyłem jakichkolwiek kłopotów w wyświetlaniu grafki nawet w 1024x768 w najnowszych grach. Widzę że po prostu musicie przeprosić AMD i wywalić PIV do kosza :)
  3. spróbuj na https://ranger.s3graphics.com/ są tam wszystkie sterowniki S3
  4. kakrzy

    net 24/h

    Obawiam się że pozostaje ci tylko SDI z TPSA :( za całe 130zł
  5. Problem tkwi w zasilaczu. A skoro jest to Codygen to nawet na pewno w nim. Była taka seria zasilaczy że co drugi szedło do serwisu na gwarancji
  6. kakrzy

    Skąd sterownik???

    Jestem od kilku dni posiadaczem Rendeona 9000PRO VIVO :oops: Problem mój dotyczy sterowników do urządzeń przechwytywania video. Karta sama w sobie chodzi super jednak w menadzerze urządządzeń pojwiają się dwa nieznane urządzenia i nie reagują na jakiekolwiek sterowniki. (próbowałem nawet wymusić sterowniki od all-in-wonder ) i nic. Czekam na cenne sugestie
  7. Stałem się posiadaczem płyty K7VMM z SavagemDDR na pokładzie. Zasadniczo jestem miło zaskoczony wydajnością tej jednostki gdyż chodzą na niej wszystkie najnowsze gierki itp. Problem dotyczy jednak niemożliwości pracy w rozdzielczości 800X600. Przy takich ustawieniach obraz pojawia się i znika. Mam już najnowsze sterowniki jak i biosy, a problem nie znika. Zastanawiałem się także nad tym czy w wyżej wymienionej rozdzielczości nie występuje jakiś konflikt pomiędzy monitorem a kartą grafiki (zbyt małe poziomy napięć sterujących itp). Najbardziej interesują mnie opinie posiadaczy tego modelu płyty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...