Skocz do zawartości

pavełek

Stały użytkownik
  • Postów

    844
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pavełek

  1. pavełek

    Przeróbka Ps2

    A ktory schemat montażu miałbym wybrać ;> skoro nie wiem jaki mam bios ;>
  2. pavełek

    Jest Imprezka

    Crash Team Racing i PSX... brzmi banalnie... zabawa ? fenomenalna. To tyle na ten temat.
  3. pavełek

    Przeróbka Ps2

    DUO2 mówisz ale coś tego na allegro kurde nie widziałem ;>
  4. pavełek

    Przeróbka Ps2

    Teraz juz rozumiem. Wiec wybór staje sie powoli prostszy, wypytuje tak bo zamierzam sam kupić na allegro odpowiedni chip i zamontowac go w konsoli a nie chcialbym się zdziwić gdyby okazało się że jest niekompatybilny z moją czarnulą. A MODBO 2.0 ? warte polecenia ? bo mam mozliwośc kupna czegoś takiego za 15zł, podobno z konsoli w której padł laser został wymontowany i jest 100% sprawny.
  5. pavełek

    Przeróbka Ps2

    Rozumiem a DIVX oraz MP3, JPG bedą odtwarzane ? Co można powiedzieć na temat H2O ? I kolejne pytanie jaki mam wkoncu V konsoli ? Skoro model to wspomniany 30004 i 10 śrubek mocujących obudowę. Z dysku twardego korzystać nie będę, ponieważ trzeba kupić specjalny adapter tak jeszcze ?
  6. pavełek

    Przeróbka Ps2

    Motam się ostatnio z przerobieniem konsoli PS2 aby kopie zapasowe z oryginałów na własny użytek wkoncu działały, szkoda szargać oryginalne płyty. :wink: No i nie wiem, teraz tych przeróbek jest kilka możliwości, nie wiem jaki chip wybrać i mniej wiecej ile by to kosztowalo. Podsumowując chciałbym coś w dobrym stosunku jakośc/cena chopciaż jesli coś faktycznie droższego ma wiecej bajerów to jestem w stanie przemyśleć taką opcję. Model: SCPH 30004 :]
  7. Dzięki wielki. Naprawde pomogło, internet już udostępniłem i jest Ok, teraz jeszcze tylko z tym udostepnianiem plików powalcze.
  8. Polaczylem dwa komputery ze soba za pomocą skretki. Ok, wszystko na pierwszy rzut oka mam skonfigurowane tak jak być powinno. Wchodze w miejsca sieciowe na 'lepszym' komputerze Ok - sa foldery udostepniane z drugiego. Komenda ping rownież działa. Na drugim komputerze natomiast nie widze plików które udostepniam na 'lepszym' ;/ Komenda ping dziala, czyli polaczenie niby jest Ok. Sam nie wiem co mzoe być przyczyną. Ma ktoś jakieś sugestie, bądź poradniki ta ten temat?
  9. pavełek

    Geforce 6600 GT - AGP

    Jak wgram BIOS dowolnego innego producenta to po zainstalowaniu grafiki wywala mi że molex nie ejst podłaczony ;| Co moze byc?
  10. Pozyczyłem ok 10 płyt DVD z muzyka no i... czyta tylko jedna ;| To samo ostatnio z grami... tez nie ruszaja, tak jakby nie byl wlozony dysk... Moj dvd - SAMSUNG DVD-ROM SD-616T (16x/48x DVD-ROM). Moze update firmware czy poprostu tak jest ze niektóre dvd są czytane tylko w napedach na ktorych zostaly nagrane ? ;|
  11. Oddałem na gwarancje... dialog byl taki... - Faktycznie zepsuty, naprawa ok 3 tyg. - Ale ja potrzebuje szybciej... (...) - Ma Pan tu 160Gb - A nie ma czegos wiekszego ? - 200Gb ? - Moge doplacic i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ? - Tak... - 21 zł (...)
  12. Tylko kurde w jaki sposób skoro instalator windows xp nie ma do niego dostepu a w systemie nie widać partycji... ;/ No dane mam wazne... ale tragedii nie bedzie.
  13. No przez BIOS bo system, nie chce sie uruchomić ani zainstalowany na nim ani ten z seagate dopiero jak odepne WD to smiga. Tak instalator nie wykrywa poprawnie dysku. EDIT system sie uruchomił (bardzo długo ale ruszył) z WD na slave, wykryło go, niby OK... jest dysk w systemie... ale partycji nie widać ;| ani pzrestrzeni tego dysku... w moj komputer jest tak jakby go nie bylo.
  14. No wlasnie, otóz dziś spotkała mnie niemiła sytuacja. Podczas instalaji sterowników do karty graf. komputer się zawiesił, użyłem twardego resetu, wszystko Ok, komputer bootuje nastepnie pojawia sie wybór systemu. Mam dwa dyski i na kazdym odzielnie jeden system Windows XP. Wciskam ENTER, i co... i nic czarny ekran... próbowałem kilka razy aż wkoncu wyskoczyl tylko blad ze nie ma pliku systemowego. Spróbowałem uruchomić instalke z drugiego dysku - to samo :| Mysle cos nie tak... odlaczam dysk WD, zostaje seagate - CHODZI ;] Mysle sobie, no nic chyba sie spierdzieliła instalka wiec zainstaluje na nowo system na 160Gb, wszystko ladnie instalator laduje, sprawdza dyski... i co ? i wyskakuje komunikat ze na seagatae jest 38Gb wolnego (OK) a urzadzenie WD jest niedostepne :| Nie wiem co jest, niby dysk wykrywany ale ani uruchomic systemu na nim / z nim ani zainstalwoac nowego... ;/ Probowalem juz podpinac pod inna tasme, jako slave oraz master. Ciagle to samo.
  15. pavełek

    Geforce 6600 / Gt

    @ BezbronnyPL A jakiś timingset dla 6600GT ;] znasz ciekawy ? Bo z tego co widze to tu wszedzie sie przewijają na 6600 ;]
  16. pavełek

    Geforce 6600 / Gt

    U mnie to niestety nie sprawdza egzaminu, tzn napiecie sie podnosi, nawet zwiekszyłem do 1.7 i 1.8V w 3D ale temperatura byla wysoce przesadzona a mozliwosci OC jednak duzo nie wzrosły ;| Rewizja A4 być może to jest powód, nie wiem sam. Najpierw musze pomyśleć nad chłodzeniem a dalej bede sie bawił. Na rynku jest juz jakis ciekawy cooler dla 6600GT nie rujnujący budżetu ?;] no chyba że koś ma sposób na niezłą samoróbe :)
  17. pavełek

    Czy Jest Sens... ?

    To sempa na S939 w takim razie jest sens ?
  18. pavełek

    Czy Jest Sens... ?

    Rozumiem mój bład, w takim razie... czy jest sens na S754 ?
  19. pavełek

    Geforce 6600 / Gt

    Siema, jest jakis ciekawy pencil mod dla pamieci do 6600GT na AGP ;]
  20. pavełek

    Czy Jest Sens... ?

    No wlasnie, czy ejst sens zmieniać moją płyte razem z prockiem tj 2500 Barton i EPoX8RDA3G na jakiegos 64 bitowego Semprona 2500+ i jakas tania płytke do OC'ingu ;] OFC na socket 939 ;]
  21. pavełek

    Quake IV

    Wie ktoś skad ściagnać Q4 timedemo bo na chwile obecną stary link nie działa ?
  22. pavełek

    Far Cry

    - o to chodzi ??...notka załączona do paczki 81.25... 1709629[/snapback] Nie nie, tylko detale ulstra i 1024x768 bez zadnych upiekszaczy :) chciałbym z ciekawości zobaczyc czy wynik bedzie zblizony.
  23. pavełek

    Far Cry

    Mam taka mala prosbe szczególnie do posiadaczy GF6600GT hmm mianowicie ile wychodzi wWasm FPS w Far Cry Benchmark ver. 1.41 mapa OC STEAM, 1024x768 det. ULTRA.
  24. Mysle ze nie warto ;p
  25. pavełek

    F.e.a.r.

    Nie moge uruchomić :|
×
×
  • Dodaj nową pozycję...