Skocz do zawartości

gogo

Stały użytkownik
  • Postów

    13
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gogo

  1. sproboj programow photorescue lub GetDataBack pozdrawiam gogo
  2. gogo

    upały i sprzęt

    U mnie przy 28 w pomieszczeniu temperatura w straesie to max 45, bez obbciążenia - 41.
  3. Czy na Twojej karcie nie ma czasem jumpera (w okolicy gniazd) ustalającego tryb pracy karty PAL -NTSC ?
  4. Gdzie ta promocja? Dzisiaj bawiłem sie trustem z matryc 2,1 Mpix - zdjęcia są niezłe!!!!
  5. Dzisiaj w olsztynie zapłaciłem za nie po 160 zł
  6. To fakt, chyba po prostu zaczekam ,ąz pojawi się w sklepie pozdrawiam gogo
  7. jestem z Olsztyna i dzisiaj zrobiłem wycieczkę po sklepach - w żadnym tej płyty jeszcze nie ma. W jednym zaproponowali mi sprowadzenie z 465zł. Chyba kupię ją wysyłkowo w sklepwgk.pl -456 zł
  8. Przepraszam - przez przypadek wysłałem posta 2x. !!!!!!!
  9. Zastanawiam się nad wyborem pamięci. Przeczytałem sporo postów. I przyznaje, że jestem skołowany chce zmienić mobo na slotka sl-75frn. Nie wiem co wybrać Samsung, Nanya, Elixir. Znalazłem na allegro kości nanya 256MB kNT5DS32M8BT-6K, cl 2.5 za 195 zl Ze względu na ograniczoną kasę wybieram raczej między elixirem i nanyą. Co o tym sądzicie?
  10. Zastanawiam się nad wyborem pamięci. Przeczytałem sporo postów. I przyznaje, że jestem skołowany chce zmienić mobo na slotka sl-75frn. Nie wiem co wybrać Samsung, Nanya, Elixir. Znalazłem na allegro kości nanya 256MB kNT5DS32M8BT-6K, cl 2.5 za 195 zl Ze względu na ograniczoną kasę wybieram raczej między elixirem i nanyą. Co o tym sądzicie?
  11. Ok i właśnie o to mi chodziło. Dzięki
  12. Witam! Mam zamiar kupić tą płytkę. Chcę się upewnić, że jest ona wyposażona w dzielnik fsb/pci. Przy okazji proszę o opinię na temat tej płyty. Oczywiście przezytałem wszystkie posty na grupie. Dzięki za odpowiedź!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...