Jump to content

S_Works

Stały użytkownik
 • Posts

  1677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by S_Works

 1. Wczoraj: https://www.flickr.com/photos/105818989@N08/albums/72157668607220686 Dzisiaj: https://www.flickr.com/photos/105818989@N08/albums/72157668607169996
 2. S_Works

  World of Tanks

  Czy ktoś będzie spędzał sylwka na polu bitwy?
 3. S_Works

  World of Tanks

  Warto kupować? Już tamta wieża się wolno obraca a M10 to nie czołg i pancerz ma z papendekla ;-)
 4. S_Works

  World of Tanks

  Pancerz jest dokładnie ten sam.
 5. S_Works

  World of Tanks

  Czy ktoś mi może wytłumaczyć jaki sens ma nowsza wieża do M10? Jest cięższa i wolniej się obraca - to cała różnica.
 6. S_Works

  World of Tanks

  Podobno dlatego że robi wystarczająco dużo dmg a zabiera mniej punktów z puli pojazdów.
 7. S_Works

  World of Tanks

  Ja niestety wciąż mam tylko co najwyżej tier VII :-(
 8. S_Works

  World of Tanks

  Ja wolę MK X-B, lepsza penetracja i szybkostrzelność co jest przydatne w walce ze względnie niskimi tierami, ciężkim wolę schodzić z linii strzału.
 9. S_Works

  World of Tanks

  Do 8 Tieru jeszcze mi sporo brakuje (ale korci mnie zakup premiowego T26E4), scouta mam AMX 12t a arty to Hummel więc za słaba. Mój nick w grze to Becker69. Grałem kiedyś w klanie BF2, szukam czegoś bardziej na luzie. Ale jak dorobię się odpowiedniego sprzętu to możemy wrócić do tematu.
 10. S_Works

  World of Tanks

  Trzeba spełniać jakieś wymagania aby z wami pograć/poćwiczyć?
 11. S_Works

  World of Tanks

  To ja może też się pochwalę, nie jestem żadnym czempionem ale zdarzają mi się udane bitwy tak jak ta gdzie byłem głównym elementem walki o przełęcz na mapie Lakeville
 12. Niektóre takie testy reagują już przy wazelinie kosmetycznej, no ale ktoś w Rzepie postanowił zrobić z tego wielkie halo i renoma dziennika poważnie ucierpiała.
 13. Protestuję. PO nie ma nic wspólnego z liberalizmem sensu stricte podobnie jak PiS nie ma nic wspólnego z prawicą.
 14. W kwestii wypowiedzi JKM o paraolimpijczykach polecam tekst Piotra Zaremby - którego uważam ze jednego z bardzo nielicznych rozsądnych i logicznie myślących komentatorów po prawej stronie http://wpolityce.pl/dzienniki/jeden-taki/35986-spotkanie-ludzi-wyzbytych-empatii-janusz-korwin-mikke-w-programie-tomasza-lisa-panowie-mogliby-sobie-podac-rece
 15. Ma sporo racji w tym co mówi ale aż przykro słuchać dziadka który sprawia wrażenie jakby miał zaraz zejść z tego świata, poza tym jest od trzech kadencji w senacie i teraz nagle się obudził? Przecież to on sam jest odpowiedzialny za tworzenie prawa - dobrego prawa.
 16. Nie bawiłem się tym, ale w mieszkaniu to faktycznie powinno dać radę: biały sufit + mała wysokość pomieszczenia + wystraczająca liczba przewodnia.
 17. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale mówiąc w ten sposób w zasadzie nie kłamię - a jednak wysyłam fałszywy przekaz.
 18. Należałoby popełniać podobne pomyłki jak słynne "polskie obozy śmierci" proponuję aby od tej pory mówiąc o wydarzeniach z 11.09.2001 określać jako "atak amerykańskich samolotów na WTC".
 19. Twitter i Rowi jest w Marketplace, jest też Dropbox viewer, są apki typu BoxFiles for Dropbox (w wersji komercyjnej za 4,49zł integruje się z kontem SkyDrive).
 20. Jestem uzytkownikiem HTC HD7 i jak dla mnie Windows Phone 7 filozofią działania mocno przypomina iPhone, apek jest co prawda mniej niż na iOS ale i tak nie jest ich mało, każdy chyba znajdzie coś dla siebie.
 21. Nie chciałem specjalnie tworzyć nowego tematu więc pisze tutaj. Czy można prosić o zaktualizowanie wtyczki do tapatalk?
 22. Jest sporo smartfonów które zaspokoją fana dodatkowej baterii, przypominam że taki przedmiot porządania jak iPhone też ma niewymienialną baterię.
 23. Wobec tego uprawiasz masochizm udzialając się w tym temacie.
×
×
 • Create New...