Jump to content

Niemiec

Stały użytkownik
 • Content Count

  14692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Niemiec last won the day on October 17 2017

Niemiec had the most liked content!

Community Reputation

153 Znakomita

About Niemiec

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9580 profile views
 1. Nie wiem jak z helem "tam" ale jak w niedziele 16.06 wracałem z gór to warszawskie "do domu" miało korek od Napierek do Glinojecka, a może i dalej ale jechałem od Płocka. Jak się cieszyłem, że jadę w drugą stronę :D
 2. Ty wypożyczasz a on ma ;) A garbus z ceramiką potrafi przedefiniować pojęcie krótka droga hamowania ;)
 3. Znajomy ma w garażu 911 i nie wiem czy w zeszłym sezonie samochód opuścił garaż więcej niż 10 razy.
 4. Hołek do końca chbya też nie wie jak można jeździć po drogach publicznych, bo tym razem się nie wykpił od utraty prawka za prędkość ;)
 5. To na ile te 50l starczyło? ;)
 6. W astrze też to co na komputerku i to co pod dystrybutorem jest w miarę podobne.
 7. W Olsztynie w tej chwili 23 st ;)
 8. Niedawno minęła pierwsza rocznica zawieszenia MRG ze względów bezpieczeństwa ;)
 9. Przywrócili MRG czy masz rosyjski paszport? :twisted2:
 10. Popatrz na adidas terrex łączą przewiewność buta biegowego i podeszwę buta trekingowego. Sam posiadam Columbia Peakfreak Enduro BM3836-051 i sobie chwalę, bo są i przewiewne i dobrze amortyzowane. No i cena też była ok.
 11. Niemiec

  mazda mx-5

  Ale niby segment G tak jak Ferrari i Garbus ;)
 12. Łańcuch w czasie pracy się wyciąga i jak się nie zmieni go w porę to wraz z upływem czasu będzie powodował niszczenie zębów do czasu aż zacznie po tych zębach przeskakiwać. Proces ten w dużo większym stopniu dotyka napędy wyższych klas robione z lżejszych materiałów niż podzespołów przeznaczonych do tanich rowerów których nikt z pewnością nie będzie regularnie serwisował.
 13. Demonizujesz trochę, koszt supportu do korb ze sztywną osią będzie taki sam niezależnie pod ile rzędów jest korba, ceny łańcuchów też są zbliżone jeśli chodzi o 9/10 czy też 11 rzędów. Koszt kasety 11rz też nie przeraża, po zakupie czasówki zmieniałem kasetę na 105 - 12-25 i nowa kaseta kosztowała 110zł z przesyłką, podobne pieniądze kosztuje 10rz deorka. Jak zajedziesz zębatki w korbie to wystarczy wymienić same tarcze a najpewniej jedną tarczę, która jest znacznie tańsza niż cała korba. Duże koszta o których mówisz dotyczą ludzi jeżdżących stosunkowo duże ilości kilometrów a tacy ludzie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.