Jump to content

Paragon

Stały użytkownik
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Paragon

 1. Paragon

  Torchlight

  O czym oni tutaj gadają? Oczywiście angielski znam, ale w formie pisemnej. http://www.onet.tv/torchlight-kulisy-produ...63,9,klip.html# http://www.onet.tv/torchlight-kulisy-produ...20,9,klip.html#
 2. Paragon

  Torchlight

  Dzięki. Oczywiście w czwartym portalu było przejście, ale coś za słabo szukałem. Apropis samej gry: już tak bardzo nie spieszy mi się do Diablo 3 ....
 3. Paragon

  Torchlight

  Pogubiłem się. Mam jakieś niezaliczone questy, ale słabo znam angielski. Jestem przy czterech portalach i kręcę się wkoło. Nie znalazłem zejścia. Czy teraz muszę się posiłkować kupionymi mapami poziomów?
 4. Paragon

  Torchlight

  Czy są jakieś plusy jeśli się zaczyna grę na wyższych poziomach (hard, v. hard)? Mam na myśli lepszy drop, szybsze expowanie ...
 5. Paragon

  Diablo 3

  Cuda się jednak zdarzają. Kocham tę grę i zapłacę każdą kasę, żebym mógł w nią pograć. Jak jest D3 to nie ma ani ojca, ani matki. Nie ma nic oprócz słodyczy gry.
 6. Paragon

  Diablo II

  Prawdopodobieństwo, że ktoś wygeneruje twój klucz jest minimalne. Przez kilka lat grania słyszałem o dwóch takich przypadkach, ale raczej to nie sprawka keygeneratora, tylko jakiegoś wirusa co się załapuje przy okazji niezdrowych wizyt. Diablo 2 jest w czołówce sprzedawanych gier na świecie. Ciągle rozchodzi się jak świeże bułeczki, a serwery są pełne graczy.
 7. Darmowy program "Unlocker" z pewnością rozwiąże problem
 8. Paragon

  Diablo 3

  Byłoby rozsądniej z twojej strony, jakbyś podał źródło tej fascynuącej informacji.
 9. http://www.ccleaner.com/update/?v=1.24.180&l=1045
 10. Diablo1 (crpg) Diablo 2 (crpg) Follouty
 11. Wypróbowałem większość z dostępnych. Najszybszy i chyba najładnieszy (ikonka) jest WellGet (ma jedną wadę, nie pobiera kilku plików jednocześnie). Drugi Net transport. Dalej DAP, FlashGet, LeechGet.
 12. Paragon

  Firefox

  Wydaje mi się, że rozszerzenie "Adblock" posiada taką funkcję. Dziwny ten twój problem ...
 13. Paragon

  Diablo II

  Żaden crack. Jeśli masz orginalny cdkey to, wszystko czego potrzebujesz to D2Loader w "Przydatne pliki" http://forum.realm.pl/index.php?showtopic=12605 Mam nadzieję, że działa. Jeśli nie, to sobie poszukaj innego.
 14. Zainstaluj rozszerzenie Tabbrowser Extension i poustawiaj sobie jak ci pasuje http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_...wser_extensions
 15. Właśnie, a gdzie mogę znaleźć w menu funkcję przełączenia na Mozillę?
 16. Eladamari Opera jest szybsza a to chociazby dzieki temu ze ..... hydro2 A ja Wam polecam Maxthona najnowsza wersje.Na operze i Firefoxie nie ma wygodnego interfacu jesli chodzi o narzedzial i przeglad zakladek.Wogole jakos sie do niego najbardziej przekonalem. Ci koledzy piszą jakieś bzdury i proszę ich nie słuchać. Dobrą zasadą jest niepisanie na forum pod wpływem alkoholu ...
 17. Paragon

  Diablo II

  Uściślając: ty nie umiesz. EEe, bo to tak zarozumiale zabrzmiało. Ja też nie umiem, ale są tacy co umieją, vide wysp zodów i innych run parę miesięcy temu. Oczywiście chodzi o chakierów.
 18. Musisz zainstalować rozszerzenie Download with, bądź FlashGot. Niby lepsze jest to pierwsze, bo daje możliwość podręcznego korzystania z dowolnego posiadanego menagera pobierania. Niestety nie działa prawidłowo z nowszymi wersjami FF, ale może to tylko ja miałem taki problem, więc wypróbuj. Jeśli ogólnie radzisz sobie z rozszerzeniami, to poradzisz sobie i z tymi.
 19. Serdecznie gratuluję. Pierwszy sukces po tak krótkim czasie! Teraz proponuję ściągnąć parę rozszerzeń i przydatnych programów: Adblock, Tabbrowser Extension, Mouse Gestures, Popups must die itd. Przyspiesz Firefoxa programem Fire Tune.
 20. Popieram darmowe rozwiązania. Poza tym Thunderbird - po odpowiednim wytrenowaniu filtru wiadomości - nie przepuszcza spamu.
 21. Tutaj znajdziesz: http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/209. Polecam cały artykuł - warto - tym bardziej, że jest ciągle aktualny. Mam nadzieję, że link tam podany jeszcze działa. Sam używałem tego programu (O&O Defrag 2000 Freeware) i byłem zadowolony. Ciekawe czy administrator doda linka do tutejszego darmowego oprogramowania... :)
 22. Paragon

  Fallout 3

  Byłoby pięknie jakby się pojawił F3. Żeby tylko zrezygnowali z tej przeklętej turowości, to byłoby cudownie.
 23. Paragon

  Diablo II

  Tu znajdziesz parę modów http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=3693
 24. Paragon

  Diablo II

  W momencie kiedy wchodzisz do gry robi się players 2. Ta komenda działa tylko, kiedy grasz na singlu.
×
×
 • Create New...