Jump to content

frstjob

Stały użytkownik
 • Content Count

  1418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About frstjob

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grodzisk Maz.
 1. Właśnie widziałem gdzieś na którejś mobo pod 939 24-ro bitowy przetwornik dźwięku Creativa zintegrowany - bodajże jakaś MSi, ale nie jestem pewien - jak ktoś wie o jaką mi chodzi - będę wdzięczny ;) UPDATE: Mam - to ta, także od wyjątków są reguły - według mnie bardziej opłaca się kupić mobo ze zintegrowanym dźwiękiem, odjąć jego koszt jako kupowanego oddzielnie od ceny płyty, zobaczyć ile kosztuje wtedy i porównać z możliwościami/ceną innych producentów. Sam posiadam (jeszcze) 8rda+ i jestem verry happy z rozwiązania n2 + Soundstorm :wink:
 2. Poczytaj trochę o wynalazku nV - Soundstorm :D Różnica jest w brzmieniu - tutaj na dole są parametry do oblookania :wink:
 3. Zobacz że ten X800 ma 128bit a nie jak inne 256 ;) Jak ktoś znajdzie jego testy niech się pochwali :]
 4. frstjob

  Słabe Lcd... :(

  Jak dla mnie EOT <_<
 5. frstjob

  Słabe Lcd... :(

  Weź Zubo poczytaj najpierw trochę tutaj troszkę tutaj a najlepiej szukaj tutaj :google: . Potem wypowiadaj się na temat LCD, kucyk ma rację z tym prowadzeniem za rączkę <_<
 6. Najprościej - odpal CPU-Z zrób takiego screena ->click, wciskasz print screen, otwierasz painta, wklejasz i umieszczasz na serwerze, np na imageshack.
 7. frstjob

  Soul / rap / r&b

  O wypowiedzi na temat Red`a n/c :| Z kolei nie wiem czy ktoś zauważył, że Meth rymował swój kawałek :] Tak samo jak w MTV Raps i na koncercie w Amsterdamie :D Jedyne freestyle`e to te, we freestyle session - ok 10 min Wu :]
 8. Zapodaj jakieś testy :> i screeny oczywiście do nich po katowaniu w/w ustawień :D
 9. 1000/ czas dostępu = taktowanie pamięci teoretyczne :] np. dla 9700; 1000/3,6=277,77778 ;)
 10. frstjob

  Ati Radeon 9700

  Bios to tylko Herca od pro, potencjał o/c się zwiększa w związku ze zmianą timingów, przy edytowaniu biosu zmiana wartości timingów nic nie daje - swojego czasu robiliśmy taki eksperyment z kojak_ct.
 11. frstjob

  STAR WARS

  Po trailerach zostałem wgnieciony w ziemię :D Bilety już zarezerwowane na 20 maja - mam nadzieję że nie trafią się baranki które po każdej fajniejszej akcji komentują na głos: "Wow ale mu fajnie przywalił" etc.
 12. Czy w Warszawie zdominowanej przez gry ze stadionu istnieje jakaś wypożyczalnia gier na Playstation 2? :D Z góry dziękuję za namiary!
 13. Są stosunkowo tanie: http://www.allegro.pl/search.php?string=trans+flash
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.