Skocz do zawartości

SGJ

Stały użytkownik
 • Zawartość

  19586
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana SGJ w dniu 29 Czerwiec 2017

Użytkownicy przyznają SGJ punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralna

O SGJ

 • Tytuł
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.osinfo.pl
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11905 wyświetleń profilu
 1. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Jak masz wszystko przeskalowane w górę to dość logiczne, że wszystko jest większe.
 2. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Można wrzucić w harmonogram zadań wylogowanie/zamknięcie w pozostałych godzinach.
 3. Skalowanie okien na drugim monitorze Widnows 7

  Zmiana dpi na wybrany ekran jest dopiero w Windows 8.1 i 10. Do 10 nadal można wykonać upgrade za darmo... https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/dn469266(v=vs.85).aspx
 4. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Masz ustawienia w jakich godzinach się nigdy nie zrestartuje. W pozostałym czasie jeśli sięaktywnie korzysta z systemu powinien pytać.
 5. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Dobrze by było żeby każdy zrozumiał skąd takie zapisy.... Windows 10 jest usługą która zawiera inne usługi. Jakiś czas temu MS ujednolicił politykę prywatności dla wszystkich swoich usług, stąd też odpowiednie zapisy w EULA systemu. Konto MS- dane użytkownika Poczta MS - dostęp do maili Skype - dostęp do komunikacji Onedrive - dostęp do prywatnych folderów i plików I tak dalej i dalej w przypadku pozostałych usług wchodzących w skład systemu.
 6. Windows 10 widzi tylko 1 procesor

  Zadna domowa wersja okienek nie obsługuje 2 cpu i pomimo że system wie o jego istnieniu to z powodów licencjonowania tylko na 1, go odcina.
 7. Subedit - Windows 7 / 8 / 8.1

  W MPC jak klikniesz to pauzuje ale jak klikniesz i przytrzymasz przycisk to normalnie przesuwasz okno bez zatrzymywania. Przewijanie masz w ustawieniach pod dowolne klawisze.
 8. https://social.msdn.microsoft.com/Forums/vstudio/en-US/6be8290d-fd1f-4047-8695-0806e3cf5ea8/net-framework-4-catastrophic-failure-please-help?forum=netfxsetup
 9. Windows 7 Home premium 64 -bit

  W Windows 7 w większosci przypadków BOX i OEM przyjmują zamiennie klucze. Jeżeli producent urządzenia nie mieszał nic ze sposobem preaktywacji to nIe powinno być problemów z użyciem innego nośnika.
 10. Konto Microsoft a outlook

  Konto MS umozliwia dostęp do wszystkich usług MS. Jesli outlook.com pobiera wiadomosci z onetu to znaczy ze skonfigurowałes w ten sposób konto. Znajdziesz to w ustawieniach. Masz tam tez aliasy żeby korzystac ze skrzynki pod nowym adresem.
 11. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Jak masz problem tylko w jednej przegladarce to w niej tkwi problem.
 12. W numerze seryjnym jest data produkcji i na podstawie tego jest ustalany status gwarancji jeśli nie podasz innej daty z dowodu zakupu.
 13. Wymiana karty graficznej nie ma wpływu na aktywację.
 14. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  A jednak... Jak włączysz tryb samolotowy to możesz też kliknąć w ikonke wifi i go aktywować na trybie samolotowym. Nie wiem czy wczesniej tez tak to działało, bo nie zwróciłem na to uwagi. W 8.1 żeby tak zrobić trzeba było się świadomie przeklikać przez ustawienia.
 15. WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Jak już ktoś zainstalował aktualizacje to sprawdzcie czy działa normalnie przełaczanie między trybem samolotowym a wifi bo u mnie te opcje działają chyba nie do konca tak jak powinny. JUz na starcie system wstał z ikonką samolotu(zamiast sieci) przy jednoczesnie aktywnym i działającym połączeniu.
×