Skocz do zawartości

SGJ

Stały użytkownik
 • Zawartość

  19590
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

SGJ wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec 2017

SGJ ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Neutralna

O SGJ

 • Ranga
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.osinfo.pl
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

12144 wyświetleń profilu
 1. Winrar od wersji 5 używa nowego formatu kompresji. Jak jest mozliwość przepakowania na nowszym systemie to trzeba użyć starszego formatu a najlepiej przenosny to jest zwykły ZIP.
 2. SGJ

  Windows 10 NTLDR na drugim dysku

  Bo masz partycję podstawową która nie była ustawiona jako rozruchowa przez instalator. Albo z płyty instalacyjnej opcja naprawy, albo klepanie ręcznie, ale w tym przypadku to już zalezy czy to jest MBR czy GPT.
 3. SGJ

  Windows 10 NTLDR na drugim dysku

  Windows 10 jak i i wszystkie Windows od czasów Visty nie używa ani nie tworzy nigdzie pliku NTLDR.
 4. Z laptopami jest tak, że albo mają złącze, które obsługuje normalnie wszystko, albo mają wkodowaną listę konkretnych kart sieciowych i nic poza nimi się nie uruchomi. Zależy od producenta.
 5. SGJ

  WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Jak masz wszystko przeskalowane w górę to dość logiczne, że wszystko jest większe.
 6. SGJ

  WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Można wrzucić w harmonogram zadań wylogowanie/zamknięcie w pozostałych godzinach.
 7. Zmiana dpi na wybrany ekran jest dopiero w Windows 8.1 i 10. Do 10 nadal można wykonać upgrade za darmo... https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/dn469266(v=vs.85).aspx
 8. SGJ

  WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Masz ustawienia w jakich godzinach się nigdy nie zrestartuje. W pozostałym czasie jeśli sięaktywnie korzysta z systemu powinien pytać.
 9. SGJ

  WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Dobrze by było żeby każdy zrozumiał skąd takie zapisy.... Windows 10 jest usługą która zawiera inne usługi. Jakiś czas temu MS ujednolicił politykę prywatności dla wszystkich swoich usług, stąd też odpowiednie zapisy w EULA systemu. Konto MS- dane użytkownika Poczta MS - dostęp do maili Skype - dostęp do komunikacji Onedrive - dostęp do prywatnych folderów i plików I tak dalej i dalej w przypadku pozostałych usług wchodzących w skład systemu.
 10. SGJ

  Windows 10 widzi tylko 1 procesor

  Zadna domowa wersja okienek nie obsługuje 2 cpu i pomimo że system wie o jego istnieniu to z powodów licencjonowania tylko na 1, go odcina.
 11. SGJ

  Subedit - Windows 7 / 8 / 8.1

  W MPC jak klikniesz to pauzuje ale jak klikniesz i przytrzymasz przycisk to normalnie przesuwasz okno bez zatrzymywania. Przewijanie masz w ustawieniach pod dowolne klawisze.
 12. https://social.msdn.microsoft.com/Forums/vstudio/en-US/6be8290d-fd1f-4047-8695-0806e3cf5ea8/net-framework-4-catastrophic-failure-please-help?forum=netfxsetup
 13. SGJ

  Windows 7 Home premium 64 -bit

  W Windows 7 w większosci przypadków BOX i OEM przyjmują zamiennie klucze. Jeżeli producent urządzenia nie mieszał nic ze sposobem preaktywacji to nIe powinno być problemów z użyciem innego nośnika.
 14. SGJ

  Konto Microsoft a outlook

  Konto MS umozliwia dostęp do wszystkich usług MS. Jesli outlook.com pobiera wiadomosci z onetu to znaczy ze skonfigurowałes w ten sposób konto. Znajdziesz to w ustawieniach. Masz tam tez aliasy żeby korzystac ze skrzynki pod nowym adresem.
 15. SGJ

  WINDOWS 10 - TEMAT ZBIORCZY

  Jak masz problem tylko w jednej przegladarce to w niej tkwi problem.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.